Kanaviçe Karacabey

E-posta Gönder

 • Karacabey, Bursa.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Kanaviçe Karacabey Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kanaviçe Karacabey Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Kanaviçe Karacabey Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Kanaviçe Karacabey Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Kanaviçe Karacabey Hakkında

En özel anlarınızı Gelin Evi ile kusursuza dönüştürmek isteyen gelin adayları! Bu sayfada kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlarımız ve sunacağımız olanaklardan bahsedeceğiz. Düğününüze hazırlanırken her detayın düşünülmesini ve kusursuz bir gelin olmayı hayal ediyorsanız, doğru adrestesiniz.

Bursa’da faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri markalaşmayı esas alıyor, sektöre yön vermeyi amaçlıyoruz. Bursa’da bu sektörde akla ilk gelen isimlerden olmak ve gelin adaylarının ilk tercihleri arasında yer almak için kendimizi sürekli geliştiriyor, çağın gerekliliklerine uyum sağlıyoruz. Modayı ve en yeni trendleri devamlı takip ediyor, sıklıkla tercih edilen gelinlikleri modaevimizde bulabilmenizi sağlıyoruz.

İstek, ihtiyaç ve beklentilere yanıt verebilmek, en çok dikkat ettiğimiz konular arasında yer alıyor. Bu mutlu günde tercih edilmenin bilinciyle çalışıyor, güveninize layık olmak için tüm ayrıntıların üzerinde duruyoruz. Farklı vücut tiplerine, farklı tarzlara ve farklı bütçelere göre pek çok gelinliği modaevimizde bulabiliyorsunuz.

Bursa gelinlik firmalarından farklılaştığımız en önemli özelliğimiz; aynı zamanda kına organizasyonlarına da imza atıyor olmamız! Uzun zamandır bu tarz geceler düzenleyen ve tecrübeleriyle her ayrıntıyı planlayan ekibimiz, kına gecenizi unutulmaz kılıyor. Gelin Evi, sağladığı her hizmette en iyisi olmayı amaçlayan bir isim olmanın mutluluğunu taşıyor!

Sadece gelinlik değil, nişanlık, kaftan ve abiye gibi özel gün ürünlerini de modaevimizde bulabiliyorsunuz. Gelinliklerimizde olan kaliteyi bu ürünlerde de hissedeceğinizden eminiz. Renge, tarza ve konsepte göre farklılık gösteren modellerimiz ile size mutlaka hitap ediyor, buradan mutlu ayrılmanızı sağlıyoruz.

Daha fazla şey öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Telafisi olmayan günler için en doğru tercih; Gelin Evi!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.