Filiz Moda

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Filiz Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Filiz Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 hafta

Filiz Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Filiz Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Filiz Moda Hakkında

Uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve alanında uzman bir ekip ile çok çalışarak işimizi en iyi şekilde yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Filiz Moda Evi Bursa menşeili bir gelinlik firması olarak oldukça biliniyor ve de seviliyor. Biz de bu ünü layığı ile devam ettirmek ve korumak istiyoruz. Gelinlik bizim için bir tutku ve bu tutkuyu asla kaybetmeden büyük bir hevesle çalışıyoruz.

Hem hazır modeller hem de özel dikim olarak gelinlerimize bol seçenekler sunuyoruz. Kataloglarımızda bulunan bir gelinliği tercih etmeyen bir geline ona özel bir tasarımı özenle yapıyoruz. Gelinliklerimizin güzelliğini ise kaliteli danteller ve kumaşlar ithal edip kullanarak elde ediyoruz. Maksimum 3 provada her şeyi ile gelinliği hazırlayıp çiftimize teslim edebiliyoruz.

Modaevimizde gelinlik haricinde nişanlık ve kınalık konusunda da hizmet veriyoruz. Düğünden önceki son adımlar olan bu özel günlerinizde size çok yakışacak elbiseler dikmekten mutluluk duyarız. Dilediğiniz renkte ve modelde dikebileceğimiz bu abiyeleri tıpkı gelinliklerimizde olduğu gibi sınır tanımadan üreteceğimize emin olabilirsiniz. Düğünlerin ne kadar masraflı organizasyonlar olduğunu ve evlilik yolunda atılan adımların büyük harcamalara sebep olduğunu biliyoruz. Bu sebeple yaptığımız kampanyalar ile çiftlerimiz biraz olsun rahatlatmak istiyoruz. Hem gelinliğini hem de kınalık veya nişanlığını bizden temin eden gelinlere indirimler yapıyor ve ödeme kolaylıkları sağlıyoruz.

Her bütçeye ve zevke uygun hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz modaevimizin kapıları çiftlerimize her zaman açıktır. Bizi gelip ziyaret edebilir ve yüz yüze görüşmeler yapabilirsiniz. Ancak bunu yapacak zamanınız yoksa bize çok daha kolay bir yöntemle ulaşabilirsiniz. Hemen sayfanın sağ tarafında bulunan formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurduğunuz takdirde tek tık uzağınızdayız. Bu sayede Filiz Moda Evi fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.