Filiz Moda

E-posta Gönder

Filiz Moda Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Filiz Moda Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
1 hafta

Filiz Moda Sık Sorulan Sorular

Filiz Moda gelinlik fiyatları ne kadar?

Filiz Moda gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Filiz Moda gelinlik teslim süresi ne kadar?

Filiz Moda gelinlik teslim süresi 1 hafta'dır.


Filiz Moda kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Filiz Moda 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Filiz Moda aksesuar sağlıyor mu?

Filiz Moda, duvak, gelin buketi aksesuarlarını sağlamaktadır.


Filiz Moda pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Filiz Moda pazar günü hizmet veriyor.


Filiz Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Filiz Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Filiz Moda Hakkında

Uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve alanında uzman bir ekip ile çok çalışarak işimizi en iyi şekilde yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Filiz Moda Evi Bursa menşeili bir gelinlik firması olarak oldukça biliniyor ve de seviliyor. Biz de bu ünü layığı ile devam ettirmek ve korumak istiyoruz. Gelinlik bizim için bir tutku ve bu tutkuyu asla kaybetmeden büyük bir hevesle çalışıyoruz.

Hem hazır modeller hem de özel dikim olarak gelinlerimize bol seçenekler sunuyoruz. Kataloglarımızda bulunan bir gelinliği tercih etmeyen bir geline ona özel bir tasarımı özenle yapıyoruz. Gelinliklerimizin güzelliğini ise kaliteli danteller ve kumaşlar ithal edip kullanarak elde ediyoruz. Maksimum 3 provada her şeyi ile gelinliği hazırlayıp çiftimize teslim edebiliyoruz.

Modaevimizde gelinlik haricinde nişanlık ve kınalık konusunda da hizmet veriyoruz. Düğünden önceki son adımlar olan bu özel günlerinizde size çok yakışacak elbiseler dikmekten mutluluk duyarız. Dilediğiniz renkte ve modelde dikebileceğimiz bu abiyeleri tıpkı gelinliklerimizde olduğu gibi sınır tanımadan üreteceğimize emin olabilirsiniz. Düğünlerin ne kadar masraflı organizasyonlar olduğunu ve evlilik yolunda atılan adımların büyük harcamalara sebep olduğunu biliyoruz. Bu sebeple yaptığımız kampanyalar ile çiftlerimiz biraz olsun rahatlatmak istiyoruz. Hem gelinliğini hem de kınalık veya nişanlığını bizden temin eden gelinlere indirimler yapıyor ve ödeme kolaylıkları sağlıyoruz.

Her bütçeye ve zevke uygun hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz modaevimizin kapıları çiftlerimize her zaman açıktır. Bizi gelip ziyaret edebilir ve yüz yüze görüşmeler yapabilirsiniz. Ancak bunu yapacak zamanınız yoksa bize çok daha kolay bir yöntemle ulaşabilirsiniz. Hemen sayfanın sağ tarafında bulunan formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurduğunuz takdirde tek tık uzağınızdayız. Bu sayede Filiz Moda Evi fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.