Fatma Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Yıldırım, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Mediha Cambaz Gelinlik Bursa
1015 24 16

Osmangazi

Mediha Cambaz Gelinlik Bursa

1 haftadan az
Özel Dikim
Berralya Modaevi
43 4

Osmangazi

Berralya Modaevi

4 hafta
Özel Dikim
Nesife Erdem Gelinlik Bursa
112 8

Osmangazi

Nesife Erdem Gelinlik Bursa

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Fatma Modaevi’nde düğün şıklığınızı tamamlayacak en özel gelinlik modelleriyle sizi bekliyoruz. Yıllardır Bursa gelinlik mağazaları arasında yer alıyor, Yıldırım’daki adresimizde faaliyet gösteriyoruz. Üstelik avantajlı fiyatlarımızla güzel gelinlerimizin yüzünü güldürüyoruz. Kaliteyi ve şıklığı birleştiren ekibimizle hayatınızın en özel gününde yanınızda olmak için hazırlıklara başlıyoruz.

İstediğiniz gelinlik modelini öğrenmek için heyecanla ilk randevuyu düzenliyoruz. Yoğun bir süreçte olduğunuzu biliyor, günü ve saati tamamen size göre belirliyoruz. Randevular hayallerinizi süsleyen modeli bulmanız için en önemli adım. Çünkü o gün gelip çatmadan istediğinizi çoktan bulmuş, provalarla kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmış olmalıyız. Bu yüzden vücut tipiniz ve isteklerinize uyan modeller arasından istediklerinizi denemelisiniz. En doğru modeli bulmak için düğün konseptiniz ve mekan seçiminizi de göz önünde bulundurmayı unutmayın. Dilerseniz, ekibimiz uzman bakış açısı ve terzilik bilgisiyle de yol gösterici tavsiyelerle yanınızda olabilirler.

Hazır modeller arasında bir karar veremediyseniz, size her yıl yenisiyle gelinlik modasının fark yaratan çizgisini taşıyan kreasyonlarımızdan çok daha fazlasını da sunabiliriz. Başka bir yerde kolaylıkla benzerini bulamayacağınız özel dikim modeller tasarlayabiliriz. Bunun için kumaş, taş ve güpür seçimiyle hazırlıklara başlamaya ne dersiniz? Seçtiğiniz gelinlik modeli ve kesimine en uygun kumaşları seçerek gelinliğinizin asil duruşunu sağlıyoruz. Bir sonraki adım, taş ve işlemelerle tarzınızı yansıtmak oluyor. Böylelikle harekete geçen ekibimiz, kalıp çıkarıyor ve modacımız, Fatma Hanım’ın imzasıyla benzersiz bir şıklık ortaya çıkıyor… Fatma Modaevi gelinlikleri, abiyeleri ve aksesuarlarını da incelemelisiniz. Bir de bilmelisiniz ki Bursa gelinlik modaevleri arasında yerimizi alırken önceliğimiz her zaman kadının güzelliği ve zarafeti olmuştur. Şimdi ise sıra sizde!

Hayallerinizi süsleyen gelinlik için tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim formunu doldurmak ve “Randevu al” butonuna tıklamak.

İletişim

Yunus Bey

  • Adres: Değirmenönü, Şehitler Cad. No: 88, 16300 Yıldırım/ BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!