Gelinlik Bursa

Fatma Modaevi

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Fatma Modaevi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Fatma Modaevi Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Fatma Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

Fatma Modaevi gelinlik fiyatları ne kadar?

Fatma Modaevi gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Fatma Modaevi gelinlik teslim süresi ne kadar?

Fatma Modaevi gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Fatma Modaevi kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Fatma Modaevi 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Fatma Modaevi aksesuar sağlıyor mu?

Fatma Modaevi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Fatma Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Fatma Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Fatma Modaevi pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Fatma Modaevi pazar günü hizmet vermiyor.

Fatma Modaevi Hakkında

Fatma Modaevi’nde düğün şıklığınızı tamamlayacak en özel gelinlik modelleriyle sizi bekliyoruz. Yıllardır Bursa gelinlik mağazaları arasında yer alıyor, Yıldırım’daki adresimizde faaliyet gösteriyoruz. Üstelik avantajlı fiyatlarımızla güzel gelinlerimizin yüzünü güldürüyoruz. Kaliteyi ve şıklığı birleştiren ekibimizle hayatınızın en özel gününde yanınızda olmak için hazırlıklara başlıyoruz.

İstediğiniz gelinlik modelini öğrenmek için heyecanla ilk randevuyu düzenliyoruz. Yoğun bir süreçte olduğunuzu biliyor, günü ve saati tamamen size göre belirliyoruz. Randevular hayallerinizi süsleyen modeli bulmanız için en önemli adım. Çünkü o gün gelip çatmadan istediğinizi çoktan bulmuş, provalarla kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmış olmalıyız. Bu yüzden vücut tipiniz ve isteklerinize uyan modeller arasından istediklerinizi denemelisiniz. En doğru modeli bulmak için düğün konseptiniz ve mekan seçiminizi de göz önünde bulundurmayı unutmayın. Dilerseniz, ekibimiz uzman bakış açısı ve terzilik bilgisiyle de yol gösterici tavsiyelerle yanınızda olabilirler.

Hazır modeller arasında bir karar veremediyseniz, size her yıl yenisiyle gelinlik modasının fark yaratan çizgisini taşıyan kreasyonlarımızdan çok daha fazlasını da sunabiliriz. Başka bir yerde kolaylıkla benzerini bulamayacağınız özel dikim modeller tasarlayabiliriz. Bunun için kumaş, taş ve güpür seçimiyle hazırlıklara başlamaya ne dersiniz? Seçtiğiniz gelinlik modeli ve kesimine en uygun kumaşları seçerek gelinliğinizin asil duruşunu sağlıyoruz. Bir sonraki adım, taş ve işlemelerle tarzınızı yansıtmak oluyor. Böylelikle harekete geçen ekibimiz, kalıp çıkarıyor ve modacımız, Fatma Hanım’ın imzasıyla benzersiz bir şıklık ortaya çıkıyor… Fatma Modaevi gelinlikleri, abiyeleri ve aksesuarlarını da incelemelisiniz. Bir de bilmelisiniz ki Bursa gelinlik modaevleri arasında yerimizi alırken önceliğimiz her zaman kadının güzelliği ve zarafeti olmuştur. Şimdi ise sıra sizde!

Hayallerinizi süsleyen gelinlik için tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim formunu doldurmak ve “Randevu al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Değirmenönü, Şehitler Cad. No: 88, 16300 Yıldırım/ Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.