Duru Wedding Dress

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Fatma Bağçivan
22 9

Osmangazi

Fatma Bağçivan

2 hafta
Özel Dikim
Merve Alkan Bridal
342 5 11

Nilüfer

Merve Alkan Bridal

3 hafta
Özel Dikim
Novias Moda
46 1

Osmangazi

Novias Moda

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Merhaba ben Canan. 17 yıldır bu sektörde olup Duru Wedding Dress adıyla 2017 yılından beri sizlerleyiz. Bu marka altında, profesyonel ekibimizle birlikte size birbirinden güzel gelinlik modelleri sunuyoruz. Her zaman hayallerinizi dinliyor, isteklerinize önem veriyoruz çünkü biliyoruz ki düğün gününüzün bir daha tekrarı olmayacak. Bu nedenle tamamen içinize sinen bir gelinlikle konuklarınızın karşısına çıkmanız çok önemli. İşte bu düşünceyle hayallerinize ışık tutmak için buradayız! Gelinliklerimizi satın alabileceğiniz gibi kiralama olanağımızdan da yararlanabileceğinizi belirtelim. Mağazamızda gelinlik dışında; nişan ve kına gecenizde giyeceğiniz kıyafet alternatifleri de bulunuyor.

Sayfadaki form üzerinden bizimle iletişime geçtiğinizde uygun bir tarihe randevu oluşturup sizi Bursa gelinlik mağazamıza davet ediyoruz. Mutluluğunuzu düşünen, memnuniyetiniz için tüm gücüyle çabalayan ekibimizle tamamen hayallerinize yoğunlaşıyor, bu aşamada titiz bir çalışma yürütüyoruz. Düğün mekanınızı, konseptinizi ve tarzınızı öğrenmeye yönelik sorduğumuz sorulara verdiğiniz cevapları dikkate alarak en güzel gelinliklerimizi beğeninize sunuyoruz. Modelini beğendiklerini hemen deneyebiliyorsunuz. Üstünüzde denediğinizde ‘’İşte hayal ettiğim gelinlik!’’ diyebildiğiniz anda küçük dokunuşlar yaparak teslim aşamasına geçiyoruz. Seçim yaptığınız gelinliğinizin adeta bir tamamlayıcısı duvak, saç aksesuarı, çiçek gibi ihtiyaçlarınıza da yaratıcı çözümler sunduğumuzu belirtelim. Her geçen gün gelinlik koleksiyonuna bir yenisi daha ekleyen Duru Wedding Dress, yenilen trendleri de takip etmekten asla vazgeçmiyor. Mağazamızda; kına kostümü, nişanlık, kaftan, özel dikim olanağı da bulunuyor.

Kısacası, hayalinizdeki gelinliği profesyonel hizmetlerimizin ve birbirinden güzel modellerimiz arasında bulacağınızı düşünüyoruz. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız; yapmanız gereken şey çok basit! Hemen Bursa gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek ve randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu ücretsiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Heyecanla sizleri bekliyoruz.

İletişim

Canan Gürkale

  • Adres: Kuruçeşme Mahallesi Altıparmak Caddesi Yüksel Kardeşler Apartman B1 Blok No:15 Kat:1, 16050 OsmangaziYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!