Cezminur Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Yıldırım, Bursa

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Gelin kesesi, Duvak, Kuşak

Önerilen Firmalar

A2 Gelinlik
128 13

Osmangazi

A2 Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Altın İğne
50 14

Osmangazi

Altın İğne

4 hafta
Özel Dikim
Mediha Cambaz Gelinlik Bursa
791 24 15

Osmangazi

Mediha Cambaz Gelinlik Bursa

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Her gelinin, kendini içinde prensesler gibi hissettiği bir gelinlik modeli olmalı ve onu giyince “işte bu” demeli. Çevrenizdeki insanların ne dediği çok da önemli değil, siz onları dinlemeyin. Önemli olan sizin o gelinliğin içinde nasıl hissettiğiniz. Biz, Cezminur Moda olarak buna önem veriyoruz. Şimdiye kadar giydirdiğimiz gelinlerimize bu şekilde hizmet verdik ve bundan sonra da hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bursa gelinlik firmaları arasında Cezminur Moda ekibi olarak Türkiye’nin ve dünyanın pek çok farklı yerine giderek, fark yaratmaya devam ediyoruz. Şimdiye kadar; Fransa, Bursa, Kazakistan, Azerbaycan olmak üzere yurtdışında birçok noktada da adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Kişiye özel diktiğimiz model seçeneğimiz olduğu gibi, hazır modellerimiz de mevcut. Dilediğiniz gibi seçim yapma özgürlüğüne sahipsiniz. Ayrıca bunun yanında size, kiralama imkanı da sunuyoruz. Böylece hem düğününüzde istediğiniz gelinliği giymiş oluyorsunuz hem de bütçenize uygun bir seçin yapıyorsunuz.

Gelinliklerimize özel kumaşlarımızı yurt dışından da getirebiliyoruz. Özellikle Fransız dantelinin gelinlik üzerindeki vurucu etkisine biz bayılıyoruz. Bununla birlikte saten kumaşların kalitesi de kendini belli eden cinsten oluyor.

Tesettürlü gelinlerimiz için de oldukça fazla modele sahibiz. Uzun kollu ve dik yaka veya uzun kollu dantel yaka gibi seçeneklerimiz mevcut. Elbette bu modellere uygun türban ve türban aksesuarları da gelinliği tamamlayan unsurlar arasında. Bunların da pek çok çeşidini mağazamızda bulabilirsiniz.

Bursa gelinlik fiyatları hakkında kısa bir araştırma yaptığınızda Cezminur Moda’da kaliteye, ne kadar uygun fiyata sahip olduğunuza şaşıracaksınız. Deneyimli ellerden çıkan muhteşem gelinliğinizle göz kamaştıracağınıza eminiz.

Size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Daha ayrıntılı bilgi edinmek ve bizimle iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Cezminur Kutlu

  • Adres: Mesken-Yıldırım/ BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.