Cansu Tasçı Couture

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkez, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

İmza Novia
14 1

Osmangazi

İmza Novia

1 haftadan az
Özel Dikim
Nesife Erdem Gelinlik Bursa
112 8

Osmangazi

Nesife Erdem Gelinlik Bursa

3 hafta
Özel Dikim
Saraylı Moda
23 7

Osmangazi

Saraylı Moda

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Kendinizi özel hissedeceğiniz bir gelinlik tercihinde bulunmak için geniş bir araştırma içindeyseniz, size güzel bir haberimiz var! Cansu Taşçı Couture olarak kalitemiz ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışımız ile gelin adaylarının hayatlarında güzel bir iz bırakıyoruz! Yakından şahit olmak ister misiniz?

Modaevimizde bulunan gelinliklerimizde kaliteli kumaşlar, detaylı işçilikler ve şık aksesuarlar tercih ediyoruz. Geleneksel ve modern, sade ve gösterişli gelinliklerin yanı sıra son yıllarda sıkça tercih edilen gelinlik modellerini de beğeninize sunuyoruz. Bu gelinlikleri önerirken pek çok detaya da önem veriyoruz. Vücut yapınız, ten renginiz, saç ve makyajınız, düğün konseptiniz ve düğün mekanınız gelinlik tercihinde önemli bir rol oynuyor. Tecrübelerimizden yola çıkıyor ve bu ayrıntıları dikkate alıyoruz. Kendinizi özel hissedeceğiniz bugünde bizim de bir payımız olursa, ne mutlu bize!

Bursa gelinlik firmalarından farklılaştığımız noktalardan biri de her zevke, her tarza ve her vücut yapısına göre özel dikim gelinlikler üretebilmemiz! İstek ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için önce sizi dinliyor, talep ettiğiniz gelinlik modelini öğreniyor ve bu doğrultuda çalışmalarımıza başlıyoruz. Bünyemizde bulunan yetenekli tasarımcılar, hayal ettiğinizden bile güzel gelinlikleri kusursuz bir şekilde ortaya çıkarıyorlar!

Dönem dönem yaptığımız kampanyalar ile de gelinlik fiyatlarımızda büyük indirimlere gidiyoruz. Sevgililer günü ve kadınlar günü gibi özel günlerde fiyatlarımızda değişikliğe gidiyor, tüm hizmetlerde sağladığımız memnuniyetinizi fiyatlarımız ile de sağlıyoruz. Sadece size değil, cebinize de hitap edecek, sizi buradan mutlu bir şekilde uğurlayacağız!

Sadece gelinlik değil, abiye, nişanlık ve kaftan gibi ürünleri de modaevimizde bulabiliyorsunuz. Gelinliklerimizdeki kalitenin ve görselliğin aynısını diğer kostümlerde de görecek, Cansu Taşçı farkını özel her gününüzde hissedeceksiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve gelinlik modellerimizi yakından görmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Cansu Taşçı Gülsün

  • Adres: Nilüfer / Bursa

Cansu Tasçı Couture Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!