Gelinlik Bursa

Berussa

  • Min. Fiyat
    20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Berussa Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Berussa Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Berussa Sıkça Sorulan Sorular

Berussa gelinlik fiyatları ne kadar?

Berussa gelinlik fiyatları 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Berussa gelinlik teslim süresi ne kadar?

Berussa gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Berussa kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Berussa 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Berussa aksesuar sağlıyor mu?

Berussa, duvak, gelin kesesi aksesuarlarını sağlamaktadır.

Berussa düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Berussa düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Berussa pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Berussa pazar günü hizmet veriyor.

Berussa Hakkında

Hayallerinizi süsleyen o muhteşem gelinliğin, kaliteli kumaşlar ve kusursuz bir işçilikle hazırlanmasını ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, Berussa Gelinlik Bursa ailesi olarak, size benzersiz bir gelinlik sunmayı vaat ediyoruz. Siz değerli gelinlerimizin beklentilerini karşılamak ve düşlerini gerçeğe dönüştürmek için profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirme kararı aldıktan sonra elbette, kendinizi bembeyaz bir gelinliğin içinde hayal etmişsinizdir. Biz de ilk olarak, bu gelinliğin nasıl olduğunu sizden anlatmanızı istiyoruz. A kesim, prenses model, bohem tarz veya Helen model fark etmeksizin düğün mekanınıza, konseptinize ve fiziksel özelliklerinize en çok yakışacak gelinliği sizin için temin edeceğimize emin olabilirsiniz!

Mağazamıza geldiğinizde zihninizdeki model, mevcut gelinliklerimiz arasında bulunuyorsa denemenizi rica ediyoruz. Denedikten sonra, kabinden ağzınız kulaklarınızda çıkıyorsanız o gelinlik, doğru gelinliktir. Yakınlarınızın fikirlerine aldırmayın ve siz neyin içinde kendinizi kusursuz hissediyorsanız, onu seçin! Hazır modellerimiz arasında istediğiniz modeli bulamadıysanız endişe etmeyin, özel dikim tercih seçeneğinizle sizi o mükemmel gelinliğe kavuşturmaya hazırız!

Alanında uzman ve oldukça tecrübeli dikiş ekibimiz tarafından, hayal ettiğiniz gelinliği öncelikle bir taslak olarak size sunuyoruz. Eklemek veya çıkarmak istediğiniz detaylara bu aşamada karar verebiliriz. Zarif inciler, parıltılı taşlar veya Fransız danteli gibi detaylar gelinliğinize ahenk katacaktır. Son derece kaliteli kumaşlar kullanarak diktiğimiz bu gelinliği size, en geç üç prova sonunda teslim etmiş olacağız.

Düğününüzde duvak kullanmak isterseniz, gelinliğinize en uygun duvağı da aynı işlemelerle hazırlıyoruz ve size armağan ediyoruz.

Bursa gelinlik firmaları arasında kararınızı verdiyseniz ve bu eşsiz günde bir payımız olsun isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurup bize ulaşın! Ayrıca, detaylar hakkında bilgi edinmek için de iletişime geçmenizi bekliyoruz!

Ekiple Tanışınİletişim

  • Adres::

    Çekirge Cd. No:15/B Osmangazi/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.