Aşk-ı Derûn Organizasyon & Gelinlik

E-posta Gönder

 • Osmangazi, Bursa.

Aşk-ı Derûn Organizasyon & Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Aşk-ı Derûn Organizasyon & Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Aşk-ı Derûn Organizasyon & Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Aşk-ı Derûn Organizasyon & Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Aşk-ı Derûn Organizasyon & Gelinlik Hakkında

Günler belki haftalarca hayalini kurduğunuz ve gönülden istediğiniz o gelinliğe sahip olmanız hiç de zor değil. Bizi tercih eder ve en özel gününüz için kendinizi bize emanet ederseniz hayallerinden bile güzel rüya gibi bir gelin olacağınızın garantisini verebiliriz. Peki, biz kim miyiz? Hemen anlatalım, hem bizi tanımak hem de size ne gibi hizmetler sunabileceğimizi keşfetmek isterseniz metnin devamında cevaplarını bulabilirsiniz.

Biz, Aşk-ı Derun Organizasyon ve Gelinlik olarak uzun yıllardır düğün ve davet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İşimizi çok severek yapıyoruz ve modaevimiz sayesinde her yıl çok sayıda güzel gelinimiz ve müstakbel eşleriyle tanışma şansı yakalıyoruz. Burada her biri alanında uzman, güler yüzlü, tecrübeli ve de profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Aramızda çok değerli tasarımcılar, terziler, makineciler ve modacılar bulunuyor.

Mağazamızda her bedenden, tarzdan, zevkten ve vücut ölçüsünden geline uygun çok sayıda model bulunduruyoruz. Hem kendi tasarımlarımızın kreasyonları hem de sevilen diğer markalardan sayısız seçeneği bulabiliyor, deneyerek kararlarını verebiliyorlar. Kendine ait ve tamamen istekleri doğrultusunda üretilmiş bir gelinlikle dünyaevine girmeyi arzu edenlere ise kişiye özel tasarımlar yapıp kaliteli kumaşlarla dikiyoruz.

Adımızdan da anlayabileceğiniz üzere Aşk-ı Derun olarak biz, aynı zamanda organizasyon hizmet de verebiliyoruz. Kınalar başta olmak üzere nişan ve söz merasimleri düzenliyor, eğlenceli ve son derece renkli organizasyonlara imza atıyoruz. Nişan ve söz törenleri için abiye ve nişanlıklar, kına geceleri içinse kaftanlar ve bindallılar üretebiliyoruz. Tıpkı gelinliklerimizde olduğu gibi hem birbirinden güzel hazır modeller sunuyor hem de kişiye özel tasarım ve dikim yapabiliyoruz.

Bursa Osmangazi gelinlikçileri arasında sizi anlayıp ihtiyacınıza ve bütçenize göre bir gelinlik sunacak en iyi modaevlerinden biriyiz. Aşk-ı Derun gelini olmak isterseniz yandaki formu doldurup randevunuzu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Nalbantoğlu Mahallesi Bademli Sokak Demet Apt. No:7/1

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.