Alev Şenol Dikim Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Nesife Erdem Gelinlik Bursa
112 8

Osmangazi

Nesife Erdem Gelinlik Bursa

3 hafta
Özel Dikim
Nisse Moda
186 20

Osmangazi

Nisse Moda

2 hafta
Özel Dikim
Mediha Cambaz Gelinlik Bursa
1015 24 16

Osmangazi

Mediha Cambaz Gelinlik Bursa

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Hayalinizdeki gelinliği tasarlamak için çalışıyoruz. Sizin seçimlerinizle, sizin hayatınızı şekillendiriyoruz. Yaşamınızın en mutlu anlarından biri olan düğününüzün bizim için de anlamlı bir gün haline gelmesi için sizi de Alev Şenol gelinleri arasında görmek istiyoruz.

Markamız 2013 yılında Alev Şenol tarafından kuruldu. Hizmet hayatına adım attığımız günden beri birbirinden özel başarılara imza attık. Alev Şenol hikayesi tam bir girişimci kadın örneği. Başlangıçta anne ve çocuk giyim üzerine hizmet verirken zaman içerisinde özel günler için de çalışmalar yapmaya başladık. Düğün, kına gecesi, nişan ve mezuniyet gibi çok sayıda özel güne mutlulukla eşlik ediyoruz.

Markamız bünyesinde yer alan showroom ve atölyelerimizle pek çok kadına özel günlerinde destek oluyoruz. Fason üretimden ziyade uçtan uca kendi üretim alanlarımızdan çıkan ürünlerle size hizmet vermekteyiz. Bu da hem kalitemizi hem de farkımızı ortaya koyan detayların başında geliyor. Bu nedenle tasarımlarımızı yaparken kullanılan kumaşlara ve dikişlere çok önem veriyoruz. Ömürlük kumaşlar kullanarak, yılın tüm mevsimlerinde giyilebilecek abiye ve gelinlikler üretiyoruz. Dünyanın dört bir yanından tercih edilmek de en büyük gurur kaynağımız.

Modaevimiz içerisinde sizi güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Yapacağımız özel tasarım gelinliğinizde kullanılacak kumaş türünden aksesuar seçimine kadar pek çok detayda fikrinizi alıyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak kalıbınızı çıkarıyoruz. Gelinliğin üzerinize tam oturması çok önemli. Provalarla gelinliğinizi düzenli olarak görme ve inceleme imkanını size sunuyoruz. Her şey içinize sindiğinde de provalarımızı tamamlıyor ve gelinliği size teslim ediyoruz.

Bursa gelinlik mağazaları arasında yer alan markamızın değerli gelinlerinden biri olmak için tek yapmanız bize ulaşarak, randevu oluşturmak. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Alev Şenol

  • Adres: BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!