Zeynep Güzel Wedding House

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Zeynep Güzel Wedding House Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Zeynep Güzel Wedding House Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Zeynep Güzel Wedding House Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Zeynep Güzel Wedding House Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Zeynep Güzel Wedding House Hakkında

Hep hayalini kurduğunuz gelinliğe kavuşmak istiyorsanız; Zeynep Güzel Wedding House ekibiyle tanışın. Birçok hazır model arasından aradığımızı bir türlü bulamadıysanız veya hayatınızın en değerli günlerinden birinde güzelliğinizi tamamlayacak tasarımının tamamen sizin isteklerinize göre hazırlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Her biri alanında uzman ekibimiz ile düşlerinizi süsleyen gelinliği üzerinizde gördüğünüzde yüzünüzde oluşan tebessüm en büyük motivasyonumuz oluyor. Gelin bu keyifli süreçte size yol arkadaşlığı yapalım.

Hayal ettiğiniz gelinliği dikebilmek için sizi iyi tanımamız gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü diktiğimiz gelinliğin hem kişiliğinizi hem de zevklerinizi yansıtmasını istiyoruz. Bu sebeple güzel bir kahve eşliğinde sizinle sohbet ettiğimiz noktada başlıyor sürecimiz. Hayal ettiğiniz gelinliğe dair planlamalar yaptıktan sonra vücut ölçünüzü alıyoruz. Tamamen vücudunuza oturan bir gelinlik için kalıp çalışmalarına da gereken önemi veriyoruz. Daha sonra gelinliğin kumaşına karar verme aşamasına geçiyoruz. Burada seçeceğiniz kumaş ve işlemeler gelinliğin yapım süresi ve fiyatını etkileyen en önemli kriterler. Bu sebeple seçim sürecinde hassas olmanızı tavsiye ediyoruz. Bazen yerli danteller bazense Fransız dantelleri kullanarak şıklığınızı tamamlamayı hedefliyoruz. İsteklerinize göre gelinliğin dikim süresi değişiyor ancak genellikle 2 ila 3 prova arasında gelinliğinizi teslim edebiliyoruz. Antalya gelinlik aksesuarları konusunda da iddialıyız. Bu sayede gelinliğinizi tamamlayacak aksesuarları da bizden temin edebiliyorsunuz.

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızda açacağınız yeni sayfanın simgesi olan gecede gelinliğinizin dikimini profesyonel ekibimize emanet etmek istiyorsanız; randevu almak ve Antalya gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Siz değerli gelin adaylarımızla tanışmak ve güzelliğinizi en güzel şekilde yansıtan gelinliği dikmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Gençlik, Işıklar Cd. No:14, 07100 Muratpaşa/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.