Yıldız Modaevi

E-posta Gönder

 • Gazipaşa, Antalya.

Yıldız Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Yıldız Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Yıldız Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Yıldız Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Yıldız Modaevi Hakkında

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde, düğünlerinde göz kamaştıran bir gelin olma hayali olan herkesi Yıldız Modaevine davet ediyoruz. Her vücuda, her tarza ve her bütçeye uygun gelinlik modelleri ile beklentileri en iyi şekilde karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Açıldığımız ilk günden beri gelin adaylarının isteklerini ön planda tutmayı hedefliyoruz. Kapımızdan çıkan her gelin adayını maksimum memnuniyet ile uğurlamak, bizim en çok dikkat ettiğimiz konuların başında geliyor. Bunun için de ne istediğinizi iyi bilen ve uzun zamandır bu sektörde hizmet veren bir ekip ile çalışıyoruz.

Kendimizi sürekli geliştiriyor, en yeni moda ve trendlere uyum sağlıyoruz. Antalya modaevleri arasında adımızı duyurmak ve gelin adaylarımızın ilk tercihlerinden olmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Modaevimizde mutlaka bulacağınız özel tasarımların yanı sıra geleneksel ve sade gelinliklerden vazgeçmeyen gelin adaylarımız da pek çok seçeneğe sahip olabiliyor.

Gelinliklerimizi size sunarken birçok detayı ön planda tutuyoruz. Yüz hatlarınız, vücut yapınız, ten renginiz, saçınız, makyajınız ve düğün konseptiniz gelinliğinizi belirlemede en önemli ayrıntılar oluyor. Bunları da düşünerek size en çok uyacak ve tarzınızı en çok yansıtacak modeli birlikte buluyoruz.

Sonraki aşamada ise provalar oluyor. Vücut ölçüleriniz alınıyor ve maksimum 3 prova içinde düğününüze hazır hale geliyorsunuz. Bu süreçte uzman kadromuz da sizi hiçbir anınızda yalnız bırakmıyor. Her konuda özgür oluyorsunuz, istekleriniz en kısa sürede gerçekleştiriliyor. Provalarınızı tamamen gelin adaylarımızın uygunluk durumuna göre planlıyoruz. Özellikle düğününüz yaklaştıkça yoğun bir tempoya girdiğinizi tahmin ediyoruz. Çalışan kişiler için ise esnek gün ve saatler sunuyor, kararı tamamen gelin adaylarımıza bırakıyoruz.

Siz de mutluluğa atacağınız bu adımlarda bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  İstiklal Mah. Şehit Süleyman Gür Blv. Uysal İş Merkezi, 07900 Gazipaşa/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.