Serpil Cihangir Moda Evi

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

6 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 6 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Kuşak

Önerilen Firmalar

Ella Wedding
237

Muratpaşa

Ella Wedding

1 hafta
Özel Dikim
Nişantaşı Haute Couture
90 11

Muratpaşa

Nişantaşı Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü noktalardan biri de Serpil Cihangir Modaevi! En mutlu günlerinizde birbirinden özel tasarımlar yapıyor, sizi en iyi şekilde düğününüze hazırlıyoruz. Göz kamaştıran bir gelin olmak isterseniz, bizimle çalışmalısınız.

Kurucumuz Serpil Hanım daha 13 yaşındayken dikiş yapmaya başladı. Bilgisi ve heyecanıyla 2000 yılında evinde özel dikim vermeye başladı. Bu esnada pek çok müşteri edindi. 2004 yılında ise Serpil Cihangir Modaevi’ni kurdu. Profesyonel bir anlayış ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmayı ise kendisine ilke edindi. Hala çalışmalarımızı her geçen gün genişleyen çalışan kadromuzla sürdürmeye devam ediyoruz.

Serpil Cihangir Modaevi Antalya’da tasarımlarımızı yaparken çağdaş giyim çizgilerinden ilham alıyoruz. Gelinliklerimizi hazırlarken müşteriye duyduğumuz saygı ve işimize gösterdiğimiz özeni en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz. Kullandığımız kumaş kalitesinden aksesuar ve ipliğe kadar orijinallik ve kaliteyi önemseyen bir anlayışımıza sahibiz. Her modelimizin arkasında büyük bir birikim, tasarım gücü yatıyor. Bir ekip çalışmasının ilk günkü heyecanı neyse hala onu içimizde korumayı başarıyoruz.

Bir kadının hayatının en özel günü olan düğününde ona kendi güzel hissettirerek mutluluğuna ortak olmak bizi hem motive ediyor hem de kendimizi geliştirme adına oldukça yardımcı oluyor. Hayallerimizin sınırlarını zorlamaya her geçen gün daha fazla gayret ediyoruz. Her kadın mutlu olmayı hak eder. Biz de en mutlu günlerinizde sizi en iyi şekilde yansıtacak gelinlikleri ortaya çıkarıyoruz. İmzamızı taşıyan modellerle göz alıcı görüneceğinize şimdiden emin olabilirsiniz.

Siz de Antalya gelinlikçileri arasında yer alan markamızın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize kolayca ulaşabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz. Form vasıtasıyla ücretsiz bir şekilde randevu talebi oluşturabilir, modaevimize bizimle görüşmeye gelebilirsiniz.

İletişim

Serpil Cihangir

  • Adres: Elmalı Mah. Hükümet Cad. Uysal İş Hanı No:38/4

Serpil Cihangir Moda Evi Yol Haritası

1 yorum


Me

Merve

Düğün Tarihi: 28.08.2015

Çok memnun kaldım, dikimi gayet güzel ve özenli oldukça iyiydi, kaliteli ürünler tercih ediyor, kendilerine teşekkür ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!