Serpil Cihangir Moda Evi*

Serpil Cihangir Moda Evi
Hayallerin gerçeğe dönüştüğü nokta.

13 yaşında çekirdekten başlayan dikiş eğitimi sonrası edindiği bilgi ve heyecanı; 2000 yılında kendi evinde klasik dikimle müşterilerine sunmaya başlayan Serpil hanım; 2004 yılında Serpil Cihangir moda evi ile daha profesyonel bir anlayış, yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı ve çağdaş giyim çizgileri ile Serpil Cihangir Moda Evi'ni hizmete açmıştır.

Gelinlikte müşteriye duyduğumuz saygı ve işimize gösterdiğimiz özenle kumaş kalitesinden, aksesuar ve ipliğe kadar orjinallik ve kaliteyi önemseyen bir anlayışımız var. Her modelimizin arkasında büyük bir birikim, tasarım gücü, bir ekip çalışmasının ilk günkü heyecanı var. Bir bayanın hayatının en özel gününde, ona kendi ‘özel’liğini hissettirerek mutluluğuna ortak olmak bizi hem motive ediyor hem de kendimizi geliştirme adına hayallerimizin sınırlarını zorlamaya sevk ediyor. Sahip olduğumuz prensiplerle ve ilk günkü heyecanımızla nice gencimizin mutluluğuna ortak olmanın sabırsızlığını taşıyoruz. Çünkü; her bayan bu mutluluğu hak ediyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
ME Merve Düğün Tarihi: 28/08/2015

Çok memnun kaldım, dikimi gayet güzel ve özenli oldukça iyiydi, kaliteli ürünler tercih ediyor, kendilerine teşekkür ederim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Serpil Cihangir Moda Evi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Serpil Cihangir Moda Evi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap