Serpil Cihangir Moda Evi

E-posta Gönder

Serpil Cihangir Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Serpil Cihangir Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  6 hafta

Serpil Cihangir Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Abiye ve nişanlık

Serpil Cihangir Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Kuşak

Serpil Cihangir Moda Evi Hakkında

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü noktalardan biri de Serpil Cihangir Modaevi! En mutlu günlerinizde birbirinden özel tasarımlar yapıyor, sizi en iyi şekilde düğününüze hazırlıyoruz. Göz kamaştıran bir gelin olmak isterseniz, bizimle çalışmalısınız.

Kurucumuz Serpil Hanım daha 13 yaşındayken dikiş yapmaya başladı. Bilgisi ve heyecanıyla 2000 yılında evinde özel dikim vermeye başladı. Bu esnada pek çok müşteri edindi. 2004 yılında ise Serpil Cihangir Modaevi’ni kurdu. Profesyonel bir anlayış ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmayı ise kendisine ilke edindi. Hala çalışmalarımızı her geçen gün genişleyen çalışan kadromuzla sürdürmeye devam ediyoruz.

Serpil Cihangir Modaevi Antalya’da tasarımlarımızı yaparken çağdaş giyim çizgilerinden ilham alıyoruz. Gelinliklerimizi hazırlarken müşteriye duyduğumuz saygı ve işimize gösterdiğimiz özeni en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz. Kullandığımız kumaş kalitesinden aksesuar ve ipliğe kadar orijinallik ve kaliteyi önemseyen bir anlayışımıza sahibiz. Her modelimizin arkasında büyük bir birikim, tasarım gücü yatıyor. Bir ekip çalışmasının ilk günkü heyecanı neyse hala onu içimizde korumayı başarıyoruz.

Bir kadının hayatının en özel günü olan düğününde ona kendi güzel hissettirerek mutluluğuna ortak olmak bizi hem motive ediyor hem de kendimizi geliştirme adına oldukça yardımcı oluyor. Hayallerimizin sınırlarını zorlamaya her geçen gün daha fazla gayret ediyoruz. Her kadın mutlu olmayı hak eder. Biz de en mutlu günlerinizde sizi en iyi şekilde yansıtacak gelinlikleri ortaya çıkarıyoruz. İmzamızı taşıyan modellerle göz alıcı görüneceğinize şimdiden emin olabilirsiniz.

Siz de Antalya gelinlikçileri arasında yer alan markamızın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize kolayca ulaşabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz. Form vasıtasıyla ücretsiz bir şekilde randevu talebi oluşturabilir, modaevimize bizimle görüşmeye gelebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Elmalı Mah. Hükümet Cad. Uysal İş Hanı No:38/4

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Serpil Cihangir Moda Evi Yol Haritası

Serpil Cihangir Moda Evi Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Merve

Düğün Tarihi: 28.08.2015


Çok memnun kaldım, dikimi gayet güzel ve özenli oldukça iyiydi, kaliteli ürünler tercih ediyor, kendilerine teşekkür ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.