SA & RA Premium Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Kumluca, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Nişantaşı Haute Couture
90 11

Muratpaşa

Nişantaşı Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Ömür boyu hatırlayacağınız anların başında gelen düğün gününüz, kusursuz görünümünüz ile bir başka hatırlanacak! Bu görünümü eşsiz gelinliklerimiz ile sağlamak isterseniz Sa & Ra Gelinlik olarak sizleri maksimum memnuniyete davet ediyoruz. Hayatınız boyunca unutmak istemeyeceğiniz bir günde, gelinliklerimiz ile tüm sevdiklerinize kendi tarzınızı ve zevkinizi yansıtabilir, hayalinizi anlatabilirsiniz.

Tekstil ve giyim sektörüne adım attığımız ilk yıllarda bir söz verdik. Bu sözü; tasarım, yaratıcılık, özgünlük ve kalite olarak Antalya’da öncü olmak ve fark yaratmak olarak tanımlayabiliriz. Bunun için de kurulduğumuz günden bugüne, hizmet verdiğimiz her alan ve konuda profesyonelliğimizi ve disiplinimizi göstermek için titizlikle çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. Bizi bugüne kadar tercih eden sayısız gelin adayından aldığımız geri bildirimlerde görüyoruz ki, verdiğimiz bu sözü tutmuşuz! Bunun mutluluğunu yaşarken kendimizi hep daha çok geliştirme ilkesinden de kopmuyoruz. Türkiye’nin önde gelen gelinlik firmalarından biri olarak sizi mutluluğa uğurlamaya devam ediyoruz.

Gelinlik modellerimizde son yılların en çok tercih edilen trendlerini örnek aldığımız gibi geleneksel bir tarza sahip gelin adayları için de standart gelinlikler tercih ediyoruz. Vücut tipine, işlemelerine, duvağına, çiçeğine ve uzunluğuna göre değişkenlik gösteren gelinliklerimizin aynı zamanda bütçeye göre de farklılaştığını söylemek istiyoruz. Antalya gelinlik fiyatlarından farklı olarak oldukça uygun modeller bulunduruyor, bu sayede de her cebe hitap edebiliyoruz.

Antalya gelinlik firmalarından farklılaştığımız en önemli noktalardan biri ise; gelinlik modellerinin yanı sıra abiye ve bindallı gibi ürünler ile de hizmet verebilmemiz! Yani pek çok özel gün için bizi tercih edebiliyor, kalitemizden yararlanabiliyorsunuz.

Hayatlarının bu özel günlerine Sa & Ra Gelinlik ile hazırlanmak isteyen gelin adaylarının yapması gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirler.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Merkez Mahallesi Çarşı Caddesi 15/G Kumluca/AntalyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!