Prenses Moda Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Nova Gelinlik
15

Muratpaşa

Nova Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Nişantaşı Haute Couture
90 2 11

Muratpaşa

Nişantaşı Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Antalya Muratpaşa’da faaliyet gösteren Prenses Gelinlik Modaevi, sezonun trendlerini dikkate alarak tasarladığı gelinlik modellerini sizlerle buluşturuyor. Gelinlik dışında abiye, kaftan ve nişan elbiseleri gibi ihtiyaçlarınıza da yaratıcı çözümler üretiyoruz. Profesyonel ekibimiz tüm imkanlarını siz değerli gelin adaylarımız için seferber ediyor. Kendimize has kalıp çalışmalarımız sayesinde de bedeninize en uygun gelinliği rahatlıkla seçebiliyorsunuz. Düşlerinizi süsleyen gelinliği birinci sınıf işçilik, kumaş ve aksesuarlar eşliğinde çok kısa bir sürede teslim aldığınızı da belirtelim.

Uzun zamandır bu sektörde çalıştığımızdan tecrübeli bir ekibiz. Bu tecrübemiz ile gelinlik ve kıyafet tasarımlarına farklı bir bakış geliştirmeyi başardık. Profesyonel modacılarımız, tasarım ve üretimin her aşamasıyla yakından ilgilenerek yanınızdan bir dakika bile ayrılmıyor. İster modaevimizdeki birçok hazır model arasından tercih yapın isterseniz de gelinliğinizi hayallerinizi de dikkate alarak en baştan tasarlayalım. Karar sizin!

Antalya dışında yaşayan birçok gelin adayının da tercihi oluyoruz. Bunun en büyük sebebi çok fazla modele sahip olmamız ve hayallerinizi her daim yol göstericimiz kabul etmemiz. Bizden memnun olarak ayrılan gelinlerimizin olumlu geri bildirimleri de bize ayrı bir motivasyon ve özgüven katıyor. Tabii yetenekli ekibimizin payını da unutmayalım bu başarıda. Gelinlik modeli konusunda kararsız olan gelin adaylarımıza tecrübeleri ışığında danışmanlık yapan bu ekibimizden, siz de her türlü yardım ve desteği göreceksiniz. Düğün günü tüm bakışları üzerinizde toplayacak, tarzınızı yansıtan gelinlik modellerimizi görmeniz için sizi modaevimize bekliyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkaracak gelinlikler tasarlamak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Eğer siz de hizmetlerimiz Prenses Gelinlik Moda hakkında daha fazla bilgi almak ve gelinliklerimizi denemek için randevu oluşturmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize hemen ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Elmalı Mah. 7.sokak 13/C Kışlahan Otel Karşısı Muratpaşa AntalyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!