Prenses Gelinlik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Prenses Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Prenses Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Prenses Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Prenses Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka, Şemsiye

Prenses Gelinlik Hakkında

Bütün bakışları üzerinize toplayacak bir gelinliğe ne dersiniz?

Görkemli ve hoş bir görünüme kavuşmak isterseniz Prenses Gelinlik Antalya tam olarak size istediğiniz gelinliği vaat ediyor. En son moda gelinlik modellerimizi inceleyebilir, hayal ettiğiniz modele ulaşabilirsiniz. Kişiye özel olarak tasarladığımız gelinliklerde istediğiniz modeli anlatabilir, tasarımcılar tarafından tasarlanabilir. Memnuniyetinizi sağlamak için hızlı ve profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Birçok avantaj sunuyoruz. Peki, bu avantajlar nedir?

Uzun zamandır bu sektördeyiz. Bugüne kadar binlerce gelini mutlu ettik. Gelin adayının ihtiyaçlarını biliyoruz, Tecrübelerimizle de doğru modeli bulmanızı sağlıyor, danışmanlık hizmeti veriyoruz. Aklınızdaki gelinlik modelini anlatabilir, fiziki yapınız dikkate alarak yeniden tasarlıyoruz. İdeal gelinliğinizi böylece buluyoruz. Düğün mekanınızı da öğreniyor, uzman ekibimizle uygun gelinliği buluyoruz.

Hangi Antalya gelinlik modellerimiz bulunuyor?

Sim ve taş işlemelere sahip ışıltılı gelinlikler başta olmak üzere son moda gelinlikler tasarlıyoruz. Klasik modellerden yana olan gelinler için özel modeller de sunabiliyoruz. Balık, prenses ya da a kesim kesinlik modellerinden hangisini tercih etmek istersiniz? V ya da kalp yaka gelinlik modellerinden hangisi tercih edilmeli? Kısa ya da uzun, dar ya da geniş kalıp gelinlikler tasarlayabiliyor, en iyi görünüme sahip olun diye çalışıyoruz. Gelinliğinizi seçtikten sonra güzelliğinizi tamamlayacak diğer aksesuarları beraber seçiyoruz. Duvak, gelin buketi, gelin kesesi olmak üzere birçok aksesuara da Prenses Gelinlik imzası altında sahip olabilirsiniz.

Yaz dönemlerinde oldukça yoğun oluyoruz. Hatta takvimimiz bahar aylarında dolmaya başlıyor. Bizimle önceden buluşmalısınız ki gelinliğinizi beraber tasarlayalım ve provalar yapalım. Böylece sizin için en uygun programı oluşturarak gelinliğinizi tasarlayabiliriz.

Eğer siz de bizimle beraber düşlediğiniz gelinliğe ulaşmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece sizinle buluşabilir, en özel gelinliği tasarlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Elmalı Mahallesi Kazımözalp Cad İçelli İş Merkezi 13\C Khan Otel karşısı, Antalya, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Prenses Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.