Pandora Gelinlik

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Pandora Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Pandora Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Pandora Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Pandora Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Pandora Gelinlik Hakkında

Yıllardan beri hayalini kurduğunuz düğününüzde değerli misafirlerinizin karşısına en beğeneceğiniz gelinlik ile çıkmak için Pandora Gelinlik’te en uygun fiyatları bulabilirsiniz.

Pek çok gelin adayı düğünlerinde ne tarz bir gelinlik istediklerinin hayalini uzun yıllar boyu kuruyorlar. Sizin için bu kadar öneme sahip gelinliğinizi tasarlamanın bize getirdiği sorumluluğun bilincindeyiz. Bu sorumluluk bilinci ile tecrübeli ekibimiz oldukça titiz çalışarak vücut ölçülerinize uygun olduğu kadar içinize de sinen gelinliği bulmanızda yardımcı oluyor. Güler yüzlü çalışma politikamız ile birlikte Pandora Gelinlik Antalya’da sizi oldukça sıcak bir ortam bekliyor. Bu ortam sayesinde kendinizi rahat hissedebilir ve kafanızda bulunan soru işaretlerini bir bir gidererek hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz!

Gelinliğinizi seçerken kararsız kalabilirsiniz. Bu durumlarda yıllardan beri elde ettiğimiz tecrübe ile size yol gösteriyoruz. Düğününüzde giyeceğiniz gelinliğin en önemli detaylarından biri tam olarak üzerinize uygun olması. Güzel bir model eğer size büyük geliyorsa hayal edilen görünümü yakalayamayabiliriz. Bu sebeple oldukça titiz çalışarak kalıbınızı çıkarıyoruz. Elbette bir diğer önemli etken de sizin ne istediğiniz. Hangi model gelinlik istediğinizi öğrendikten sonra size o modellerde farklı süslemelere sahip gelinlikler öneriyoruz. Gelinlikleri kişiselleştirip birbirinden ayıran en önemli özelliklerden biri kullanılan kumaş ve dantel türleri. Yerli ve Fransız kumaşlar kullanılarak yapılan gelinliklerimizde aynı zamanda son trendlere uygun dantel süslemeler de yer alıyor. İçinize en çok sinen gelinliği 1 ila 3 provada ortaya çıkardıktan sonra ona uygun çiçek seçiminizde de yardımcınız oluyoruz.

Hayatınızda yeni bir dönemin başlayacağı gecede en zarif görünüme kavuşmak adına Antalya gelinlik modelleri içinde en modernlere sahip Pandora Gelinlik’i tercih ediyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklamanız bizimle irtibata geçmek için yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.