Nuray Gürsu Atelier

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Nişantaşı Haute Couture
90 11

Muratpaşa

Nişantaşı Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızda yeni bir sayfa açacağınız gecede gelin yolunda ilk kez sevdiklerinizin karşısına çıktığınız anda herkesi güzel gelinliğiniz ile büyülemek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Nuray Gürsu Atelier olarak özel tasarım ve Couture gelinlik konusunda Antalya’da uzun yıllardır gelin adaylarının en çok tercih ettiği gelinlikçilerden biriyiz. Antalya gelinlikçileri arasından en çok tercih edilmemizin sebebi ise gelin adaylarının hazır kesim yerine özel dikim gelinlikler ile kendilerine özel bir gelinliği tercih etmeleri. Becerikli ve güler yüzlü ekibimiz ile birlikte sizinle bir kahve içerken tanışmak ve düşüncelerinizi öğrenmek için sabırsızlanıyoruz!

Düğün öncesinde gelin adaylarının en önemli tatlı telaşı nasıl bir gelinlik modeli tercih edecekleri ile alakalı oluyor. Bu konuda da sonuna kadar haklı olduğunuzu düşünüyoruz. Uzun yıllardan beri hayalini kurduğunuz günde en güzel şekilde görünmek tüm gelin adaylarının hakkı! Bu inanç ve düşünce ile birlikte size en uygun gelinlikleri büyük bir mutlulukla hazırlıyoruz. Düğün tarihinizden 5 ila 6 hafta önce bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Bu randevularda becerikli ekibimiz nasıl bir model istediğinizi sizden öğreniyor. Sonrasında vücudunuzun ölçüleri en doğru şekilde alınıyor ve kalıbı çıkarılıyor. Bu aşamaya ekstra özen gösteriyoruz çünkü ölçü ve kalıpların doğru olarak alınması demek üzerinize tam uyan bir gelinlik demektir. Antalya gelinlik modelleri arasında göze en hoş gelen modelleri de bu şekilde ortaya çıkarıyoruz. Ölçüleriniz ve fikirlerinizi aldıktan sonra size en uygun gelinliği1 ila 3 provada hazır hale getiriyor ve teslim ediyoruz.

Hayalini kurduğunuz görünüme kavuşmak için en önemli detay olan gelinliğinizi Nuray Gürsu Atelier’de tasarlamamızı istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Nuray Gürsu

  • Adres: Antalya


1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


L&S

Liane & Serdar

Düğün Tarihi: 19.01.2021

Harika bir kadın. Çok güzel gelinliğim yaptı. Çok iyi anlaştık. Çok nazik hem de hoş.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!