Nova Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Muratpaşa, Antalya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Nişantaşı Haute Couture
141 11

Muratpaşa

Nişantaşı Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim
Aslıhan Haute Couture
50 10

Muratpaşa

Aslıhan Haute Couture

2 hafta
Özel Dikim
Kuzey Gelinlik Serik
25

Serik

Kuzey Gelinlik Serik

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğününüzde değerli misafirlerinizin karşısına hayalini kurduğunuz gelinlikle çıkmak istiyorsanız, Nova Gelinlik Antalya hep yanınızda. Evlilik planı yapan her gelin adayı gibi siz de hangi tarz gelinlik giyeceğiniz konusunda hayaller kuruyorsunuz. Bu değerli günün bir daha tekrarı olmayacağı için de her detayın profesyonel bir şekilde yürütülmesini istiyorsunuz. Sizi bu kadar derin düşüncelere daldıran gelinliğinizi tasarlamanın bize getirdiği sorumluluğun bilincindeyiz. Bu bilinçle hayallerinizi dikkate alarak tamamen içinize sinen gelinliği bulana kadar elimizdeki bütün imkanları değerlendiriyoruz. Bu nedenle bize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Gelinliğinizi seçerken kararsız kalabilirsiniz bu gayet normal bir durum. İşte bu anlarda uzun yıllar gelinlik sektörde faaliyet göstermiş ekibimizle sizin yol göstericiniz oluyoruz. Her detayını beğendiğiniz bir gelinliğe sahip olmanızın ilk koşulu vücudunuza tam oturan modellere yönelmeniz. Mesela; bir gelinliği çok beğendiğiniz ama bu gelinlik vücut yapınıza hiç uygun değil. Bu gibi durumlarda hayal ettiğiniz görünümü elde edemeyebilirsiniz. Diğer önemli kriter ise düğün mekanınız. Eğer düğününüz bir kır bahçesinde olacaksa uçuş uçuş modeller harika bir tercih olabilir. Modern bir salonda düğün yapacaksanız da prenses veya A kesim tasarımlarla müthiş bir uyum yakalayabilirsiniz. İçinize en çok sinen gelinliği hazır modellerimizden tercih ederseniz 1 ila 2 provada özel dikim olanağımızdan yararlanacaksanız da 2 ila 4 provadan sonra teslim ediyoruz.

Hayatınızda yeni bir dönemin başlayacağı gecede en zarif görünüme kavuşmak adına Antalya gelinlik modellerini kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. Eğer siz de bu düşüncedeyseniz hemen randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklamanız bizimle irtibata geçmek için yeterli olacak.

İletişim

Adalet Hanım

  • Adres: Gençlik Armağan Apartmanı, Işıklar Cd. D:No:33, 07300 Muratpaşa/AntalyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.