Narin Moda

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Narin Moda Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Narin Moda Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Narin Moda Sık Sorulan Sorular

Narin Moda gelinlik fiyatları ne kadar?

Narin Moda gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Narin Moda gelinlik teslim süresi ne kadar?

Narin Moda gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Narin Moda kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Narin Moda 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Narin Moda aksesuar sağlıyor mu?

Narin Moda, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Narin Moda pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Narin Moda pazar günü hizmet vermiyor.


Narin Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Narin Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Narin Moda Hakkında

Birbirinden kaliteli ve şık modelleri ile gelinlik sektörüne yön veren, İstanbul’da 7, Erzincan’da 1 şubesi ile hizmetlerine devam eden Narin Moda Antalya Muratpaşa’da gelin adaylarına kusursuz bir hizmet vermek için hazır!

Kurulduğu günden beri üretimlerini sürekli artıran ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile tercih eden herkesin gönlünde taht kuran Narin Moda, sektörün öncüsü olarak faaliyet göstermenin mutluluğunu yaşıyor.

Narin Moda olarak amacımız, önce yurt içi sonra da yurt dışında profesyonel bir hizmet sağlamak. Bunu bir vizyon olarak benimsemiş ve şirket prensiplerinde saygıyı, maksimum performansı ve güvenirliliği esas almış bir marka olarak ülkenin gelinlik ihtiyacını karşılamayı ilke haline getirdik.

Gelinliklerimiz ile sadece Türkiye’de değil, dünyada da ses getirme hedefindeyiz. Bunun için satış noktalarımızdan Amerika’ya, Ortadoğu’ya, Avrupa’ya ve Azerbaycan’a doğrudan hizmet sağlıyoruz. Tüm dünyanın beğenisini sunmak için hassasiyet ile çalışıyor, ekibimiz ile birlikte sürekli gelişiyor, büyüyoruz.

Narin Moda gelinlikleri ile mutlaka zevk, tarz ve beğeninize hitap edeceğimizden eminiz. Pek çok farklı model ile tüm gelin adaylarımızın hayallerine erişebiliyoruz. En yeni trendleri yakından takip ediyor, özel dikimlerimiz ile aklınızdakileri gerçeğe dönüştürüyoruz. Geleneksel, modern, sade ya da gösterişli gelinlik modellerimizi sunuyor, talebiniz durumunda en doğru ve size en çok uyacak gelinliği seçmeniz konusunda destek oluyoruz. Son yıllarda sıkça tercih edilen Helen ve bohem gelinlik modelleri, balık gelinlik modelleri, yarım balık gelinlik modelleri, balo gelinlik modelleri ve prenses gelinlik modellerinden farklı seçenekleri modaevimizde bulabiliyorsunuz.

Eğer Narin Moda gelinlik fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor ve sağladığımız bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Gençlik, Işıklar Cd. 22a, 07100 Muratpaşa/Antalya, Turkey

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.