Masal Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Aksu, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Nişantaşı Haute Couture
90 2 11

Muratpaşa

Nişantaşı Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim
Nova Gelinlik
15

Muratpaşa

Nova Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayal ettiğiniz geceye özel dikim veya hazır model gelinliklerimiz ile damga vurmak ister misiniz? ‘’Kim istemez ki?’’ dediğinizi duyar gibiyiz o halde profesyonel hizmetler almaya kendinizi şimdiden hazırlayın! Modern, şık ve her tarza ışık tutan gelinlik modellerimiz eşliğinde kendinize en uygun gelinliği bulabilmeniz için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Her aşamada fikirlerinizi önemsiyor, modaevimizden memnun bir şekilde ayrılmanızı amaçlıyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda başlatıyorsunuz eğlenceli hazırlık sürecimizi. Randevu alıp modaevimize geldiğinizde birbirinden güzel gelinlik modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Tabii bundan önce bir kahve eşliğinde bize hayallerinizi anlatmanızı istiyoruz. Vücut tipinizi, düğün mekanınızı hatta saç ve makyajınızı nasıl yaptıracağınıza kadar her detayı değerlendiriyoruz çünkü bizim istediğimiz her şeyin birbiriyle uyumlu olduğu kusursuz bir görünüm yaratmak.

Masal Gelinlik olarak birçok hazır model gelinlik alternatifine sahibiz. En beğendiklerinizi hemen deneyebiliyorsunuz. Genellikle her vücut tipine uygun gelinlik tasarladığımız için beden konusunda sıkıntı yaşamıyorsunuz. İçinize sinen gelinliğin üzerinde son dokunuşlarımızı yaptıktan sonra hemen teslim ediyoruz. Tabii sizin hayaliniz tamamen size özel bir gelinlik tasarlanması ise süreç biraz daha uzuyor. Öncelikle vücudunuzun kalıbını çıkarıyor sonra da sizi sık sık provalara davet ediyoruz. İstiyoruz ki hayallerinizi beraber gelinliğinize işleyelim ve beğenmediğiniz hiçbir detay olmasın. Bu nedenle hazır modellere göre biraz daha geç alıyorsunuz özel tasarım gelinliğinizi. Gelinliğinizin tamamlayıcı olarak gördüğümüz aksesuarları, özel gün ve gecelerinizde giyeceğiniz abiye ihtiyaçlarınızı da bizden karşılayabiliyorsunuz. Böylece başka firma ararken zaman kaybetmiyor, her şeyi tek bir adresten halledebiliyorsunuz.

Hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olmak ve Antalya gelinlik fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Tülay Hanım

  • Adres: Abdiipekci Cad. Anlamaz Ap. No.53/A/ SGK Kavşağı

Masal Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!