Liana Gelinlik

Liana Gelinlik

Gelinlik

Kategori

Muratpaşa, Antalya

İlçe, İl


Özellik

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet, Kiralama

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat5000 TL-7000 TL
  • Teslim Süresi2 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?Helen, klasik, vintage modeller gibi her tarz gelinlik modelleri yapıyoruz.

Hakkında

Gelinlik sektöründe 30 yıllık geçmişe sahip olan Liana Gelinlik, evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftlerle buluşuyor.

Liana Gelinlik Antalya’da yer alan gelinlik firmaları arasından hızla sıyrılıyor. Takdir edersiniz ki bunun en öncelikli sebebi olarak uzun yıllardır sektörde var olmamızı gösterebiliriz. 30 yılda ne çok beceri, ne çok tecrübe edindik. Bununla beraber geçtiğimiz her gün daha iyi olma yolunda ilerleyerek, profesyonelliğimizi hep bir tık daha ileriye taşımaya devam ediyoruz. Türkiye başta olmak üzere dünyadaki son moda trendlerin yakın takipçisiyiz aynı zamanda. Siz de biliyorsunuz ki her yıl gelinlik trendleri yükselen bir ivme ile hızla değişiyor. Haliyle her yılın modası da kendi içinde değişkenlik gösteriyor. Ekibimiz, tüm yeni trendleri yakından takip ederek ülkemizde de bu trendlerin hayata geçirilmesini sağlıyor. Bir de ne kadar zaman geçerse geçsin asla eskimeyen ve de eskimeyecek olan modeller ki işte bunlar bizim en sevdiklerimiz oluyor. Helen ve vintage tarzı gelinliklere bir de klasik modellerin eşlik ettiği bu segment, her gelinin kurtarıcı tercihleri arasındaki yerini asla kaybetmiyor. Çünkü hiçbir zaman ne modaları geçiyor ne de sahip oldukları o havalarından bir şey kaybediliyor.

Gelin adaylarımız, her tarz gelinlik modellerini bünyesinde bulunduran hazır gelinlik modellerimizden istediklerini seçebileceği gibi, hayalini kurdukları gelinlik modelini de bize anlatabilirler. Özel dikim hizmetimiz ile bu sayede hayal ettiğiniz gelinliğin sahibi olabilirsiniz. Gelinliğiniz haricinde nişanlık ve abiye gibi tercihlerinizde de hizmet bulabileceğiniz Liana Gelinlik ekibi olarak seçtiğiniz kumaşı istediğiniz her modelde dikebiliyoruz. Duvak, gelin buketi ve gelin kesesi gibi aksesuarları da sağlıyoruz. 3000 TL’den başlayan fiyatlarımız ile düğününüz için en doğru gelinliğe 3 hafta gibi bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Formu doldurarak bizimle iletişime geçin ve hayalindeki gelinliğin sahibi olun.

  • Adres: Gençlik Mahallesi Işıklar Caddesi 16/A Muratpaşa

Liana Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Liana Gelinlik firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!