Emine Kaya

E-posta Gönder

Emine Kaya Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Emine Kaya Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Emine Kaya Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Emine Kaya Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Duvak, Gelin buketi

Emine Kaya Hakkında

Düğününüze hazırlık sürecinin en önemli adımlarından biri olan gelinlik seçiminde size hem yol gösterecek hem de en güzel gelinlikle buluşturabilecek bir gelinlikçi mi arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz! Bendeniz Emine Kaya. Sektörlü deneyimli ekibimizle birlikte uzun yıllar boyunca gelin adaylarının hayalleirni süslüyoruz. Size mağazamızda en uygun gelinlikleri bütçeniz dahilinde hazırlama imkânı tanıyoruz. Hem hazır model hem de özel dikim gelinliklere ulaşabileceğiniz Modaevimizde mutlaka sizi en güzel gösteren gelinliğe ulaşabilirsiniz! Güler yüzlü ve çalışkan ekibimiz sayesinde hayal ettiğiniz gelinliği sizinle buluşturuyoruz.

Uzun yıllardan beri hizmet verdiğimiz gelinlik sektöründe Antalya gelinlikçileri arasında bizi iyi bir konuma getiren sıcakkanlı hizmet anlayışımız. Kendi düğünümüz için hazırlık yapar gibi sizi düğününüze hazırlıyoruz. Hazır model gelinlikler arasından bir tercih yaptığınız takdirde bu modeli deneyerek üzerinizde nasıl durduğuna ve ne tür aksesuarlarla süsleyebileceğinize dair fikirler veriyoruz. mağazamızda pek çok çiçek ve duvak çeşidine de ulaşma imkânına sahipsiniz. Eğer gelinliğinizi hazır model değil de özel dikim istiyorsanız becerikli terzilerimiz size hizmet vermekten mutluluk duyuyor. Vücut ölçülerinize en uygun kalıplar ortaya çıkarıldıktan sonra hayal ettiğiniz gelinliği ortaya çıkarabilmek adına sizden düşüncelerinizi öğreniyoruz. Bu düşünceler ışığında ortaya bir model çıkarıyoruz ve bu model tamamen size özel ve üzerinize uygun oluyor. Böylece yıllar sonra bile albümlerden baktığınızda içinize sinmiş güzel gelinliğiniz size sadece güzel anları hatırlatıyor. 1 ila 3 prova arasında gelinliğinizi hazır hale getiriyoruz. Yine güzelliğinizi tamamlamak adına çeşitli aksesuar tavsiyelerinde de bulunuyoruz.

Unutulmaz bir gecede sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirirken mağazamızda gelinlik modelleri arasında en şıklarına ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak bize ulaşabilir ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuyla fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Elmalı Mah.Hasan Subaşı Cad. No :16/D Gözde işhanı Muratpaşa /Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Emine Kaya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.