Emine Kaya

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Nova Gelinlik
15

Muratpaşa

Nova Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Nişantaşı Haute Couture
90 2 11

Muratpaşa

Nişantaşı Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğününüze hazırlık sürecinin en önemli adımlarından biri olan gelinlik seçiminde size hem yol gösterecek hem de en güzel gelinlikle buluşturabilecek bir gelinlikçi mi arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz! Bendeniz Emine Kaya. Sektörlü deneyimli ekibimizle birlikte uzun yıllar boyunca gelin adaylarının hayalleirni süslüyoruz. Size mağazamızda en uygun gelinlikleri bütçeniz dahilinde hazırlama imkânı tanıyoruz. Hem hazır model hem de özel dikim gelinliklere ulaşabileceğiniz Modaevimizde mutlaka sizi en güzel gösteren gelinliğe ulaşabilirsiniz! Güler yüzlü ve çalışkan ekibimiz sayesinde hayal ettiğiniz gelinliği sizinle buluşturuyoruz.

Uzun yıllardan beri hizmet verdiğimiz gelinlik sektöründe Antalya gelinlikçileri arasında bizi iyi bir konuma getiren sıcakkanlı hizmet anlayışımız. Kendi düğünümüz için hazırlık yapar gibi sizi düğününüze hazırlıyoruz. Hazır model gelinlikler arasından bir tercih yaptığınız takdirde bu modeli deneyerek üzerinizde nasıl durduğuna ve ne tür aksesuarlarla süsleyebileceğinize dair fikirler veriyoruz. mağazamızda pek çok çiçek ve duvak çeşidine de ulaşma imkânına sahipsiniz. Eğer gelinliğinizi hazır model değil de özel dikim istiyorsanız becerikli terzilerimiz size hizmet vermekten mutluluk duyuyor. Vücut ölçülerinize en uygun kalıplar ortaya çıkarıldıktan sonra hayal ettiğiniz gelinliği ortaya çıkarabilmek adına sizden düşüncelerinizi öğreniyoruz. Bu düşünceler ışığında ortaya bir model çıkarıyoruz ve bu model tamamen size özel ve üzerinize uygun oluyor. Böylece yıllar sonra bile albümlerden baktığınızda içinize sinmiş güzel gelinliğiniz size sadece güzel anları hatırlatıyor. 1 ila 3 prova arasında gelinliğinizi hazır hale getiriyoruz. Yine güzelliğinizi tamamlamak adına çeşitli aksesuar tavsiyelerinde de bulunuyoruz.

Unutulmaz bir gecede sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirirken mağazamızda gelinlik modelleri arasında en şıklarına ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak bize ulaşabilir ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuyla fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Elmalı Mah.Hasan Subaşı Cad. No :16/D Gözde işhanı Muratpaşa /Antalya

Emine Kaya Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!