Kınay Moda

Kınay Moda

Gelinlik

Kategori

Antalya

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Düğün hazırlıklarına başladığınızda hayalini kurduğunuz ilke şeylerden biri de gelinliğiniz olmaktadır. Size özel olarak hazırlanmış, özgün çizgilerle şekillendirilmiş, güzelliğinizi en doğru kesim ve modelle ortaya çıkaracak gelinlik modeline ulaşmak için Antalya’da hizmet veren Kınay Moda ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Kişiye özel olarak hazırlanmış kalıplar üzerine, deneyimli kişiler tarafından el işçiliği ile yapılan işlemeler sayesinde, sizin istekleriniz ve hayalleriniz gelinliğinize aktarılmaktadır. En özel gününüzde göz önünde olurken, rahat ve keyifli olabilmenizi de sağlayacak kesime sahip olan gelinliğinizi tüm gün konforlu bir şekilde, hiçbir sorun yaşamadan taşıyabileceksiniz. Gelinlikle birlikte, gelinlik aksesuarları seçimi konusunda da sizlere yardımcı olan ekip çalışanlarının ilgili ve güler yüzlü hizmetleri sayesinde düğün stresinden uzak, huzurlu ve keyifli anlar yaşayacaksınız.

  • Adres: Elmalı Mh. Hükümet Cd. 7.Sk. No:2


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Kınay Moda firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.