Jabo Haute Couture

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Jabo Haute Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Jabo Haute Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Jabo Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Jabo Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Şapka

Jabo Haute Couture Hakkında

Antalya’da hizmet verdiğimiz Jabo Haute Couture içerisinde düşlerinizi süsleyen gelinliği bulabilir ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Uzun zamandır moda ve gelinlik sektöründe başarılı şekilde faaliyet gösteriyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek her şeyin sorunsuz olduğu bir seçim süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Her şeyin içinize sindiği gibi olmasını sağlıyoruz. Gerekli gördüğümüz konularda tecrübelerimizle size yol gösteriyoruz.

Gelinlik bakmak için mağazamız içerisinde sizi güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Modayı yakından takip eden bir ekiple çalışıyoruz. Gelinlik tercihi konusunda önceliği sizin isteklerinize veriyoruz. Düğün yeri ve konsepti de zevkleriniz kadar gelinlik seçimini etkileyen önemli unsurların başında geliyor. Prenses kesim gelinlikler, kabarık modeller, a kesim ve balık stil gelinlikler en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Klasik ya da romantik bir görünüm sağlamayı ise kullandığımız aksesuarlarla başarıyoruz. Sade gelinlikleri bile ufak ayrıntılarla süsleyerek bambaşka bir stile dönüştürebiliriz.

Vücut ölçülerinizi alarak size uygun gelinlik tasarlamak için kalıbınızı kağıt üzerine çıkarıyoruz. Saten, tafta, şantuk ve ziberlin gibi kalın kumaşları gelinliğinizde kullanabiliyoruz. Renkli çiçekler, ince askılar, kayık yakalar ve fiyonklarla birbirinden güzel süslemeler yaparak gelinliğini farklılaştırıyoruz. Mağazamız içerisinde ister hazır isterseniz de özel dikim gelinlikleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İstediğiniz gelinliği daha önce aldığımız kalıp doğrultusunda hazırlamaya başlıyoruz. Yaklaşık 1 ile 3 prova içerisinde eksiksiz bir şekilde tüm hazırlıkları tamamlayarak size teslim ediyoruz.

Siz de Antalya gelinlik mağazaları arasında yer alan firmamızın şanslı gelinlerinden olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgileriyle bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Hayatınızın en özel anlarında üzerinizde bizim imzamızı taşıyan bir gelinlikle olmanızı diliyor ve sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. Sungur Apt. No:93/1 LARA/ANTALYA

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.