Gelinlik Antalya

İzelya Moda

  • Min. Fiyat
    20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İzelya Moda Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

İzelya Moda Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık
Teslim Süresi
4 hafta

İzelya Moda Sıkça Sorulan Sorular

İzelya Moda gelinlik fiyatları ne kadar?

İzelya Moda gelinlik fiyatları 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

İzelya Moda gelinlik teslim süresi ne kadar?

İzelya Moda gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

İzelya Moda kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

İzelya Moda 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

İzelya Moda aksesuar sağlıyor mu?

İzelya Moda, gelin buketi, duvak, bolero aksesuarlarını sağlamaktadır.

İzelya Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, İzelya Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

İzelya Moda pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, İzelya Moda pazar günü hizmet vermiyor.

İzelya Moda Hakkında

Evlilik hazırlığındaki her kadın düğün gününde muhteşem bir gelinlikle konuklarının karşısına çıkmak ister. İşte tam bu noktada size destek olup hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. 25 yılı aşkın süredir bu sektörde yer alan başarılı bir ekibimiz. Şimdiye kadar birçok gelin adayıyla çalışma fırsatı bulduk ve hepsinden çok fazla şey öğrendik. Kimi zaman çok güldük, beraber planlamalar yaptık ve süreç sonunda gelinliklerini teslim almaya gelen gelin adaylarımızın yüzlerindeki tebessüm olduk. Şimdi de sizin heyecanınızı paylaşmak istiyoruz. Ne dersiniz, hayal ettiğiniz gelinliği bulurken yol arkadaşınız olalım mı? Cevabınız ‘’Evet!’’ ise İzelya Moda olarak sunacağımız hizmetlerden bahsedelim;

Antalya gelinlik ihtiyacınız için bizimle iletişime geçtiğinizde uygun bir tarihe randevu oluşturuyoruz. Gelinliklerimizi görmek için mağazamıza geldiğinde birçok hazır modelle karşılaşacaksınız. Hem işinizi kolaylaştırmak hem de zaman kazanmak için belli kriterleri konuşmaya başlıyoruz. Örneğin; nerede düğün yapacağınızı, düğün konseptinizi ve hangi tarz gelinliklerden hoşlandığınızı soruyoruz. Cevaplarınızı dikkate alarak beğenebileceğiniz tasarımları gösteriyoruz. Zevkinize hitap eden modelleri hemen deneyebiliyorsunuz. Bu noktada önem verdiğimiz bir diğer konu da vücut ölçüleriniz. Beğendiğiniz model vücut ölçülerinize uygun değilse sizi başka tasarımlara yönlendiriyoruz çünkü o muhteşem günde tamamen kusursuz bir görünüme sahip olmanızı istiyoruz.

Mağazamızda birçok hazır model var evet ama siz yine de içinize sinen gelinliği bulamazsanız; özel dikim olanağımızdan yararlanabiliyorsunuz. Tamamen sizin yönlendirmelerinizle dikeceğimiz gelinliği tasarlama aşamasında geçmeden önce kalıp çalışmaları yapıyoruz. Daha sonra beğendiğiniz modeli ortaya çıkarmak için özel işlemeler ve kumaş türleri kullanıyoruz. Gelinliğiniz son görünümünü alana kadar sizi sık sık provaya davet ediyoruz ki içinize sinmeyen bir detay olduğunda hemen değişiklik yapalım.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Antalya gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın sağ üst kısmında yer alan ücretsiz form yoluyla hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Kışla, Şht. Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. No:91/B, 07040 Muratpaşa/Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.