Gelinliğim Gelinlik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Gelinliğim Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Gelinliğim Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Gelinliğim Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Gelinliğim Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Helen, balık, prenses, A kesim, tesettür gelinlik, transparan modeller

Gelinliğim Gelinlik Hakkında

Kişiye özel gelinlik, nişanlık ve abiye hizmetleri sunduğumuz Gelinliğim Gelinlik Antalya’da en mutlu günlerinizde size yardımcı oluyoruz.

2009 yılından beri hizmet veren bir markayız. Kişiye özel tasarımlar yapıyoruz. Bünyemizde çok sayıda yetenekli modacı çalışıyor. İşimizi severek yapıyor ve her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Düğünler başta olmak üzere söz, nişan ve kına gecesi gibi özel zamanlarınızda da bizimle çalışabilirsiniz.

Bizim için gelinleri memnun etmek çok önemli. Önceliği daima sizin istek ve beklentilerinize vererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gelinliğinizi tasarlarken fikrinizi alıyor, her detay hakkında yorumunuzu merak ediyoruz. Vücut ölçülerinizi, düğün mekanınızı, eğlencenizin konseptini ve kişisel zevklerinizi tasarımlarımızı yaparken göz önünde bulunduruyoruz. Düğün anınızın bir daha tekrarının olmayacağının bilincindeyiz. Hayalini kurduğunuz bu özel günde üzerinizde taşıyacağınız gelinliğin içinize sinmesi çok önemli. Bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmalarımızda gelinlerimizden olumlu geri dönüşler almayı başardık. İnanıyoruz ki siz de bizimle çalışmaktan hem keyif alacak hem de hoşnut olacaksınız.

Modaevimize geldiğinizde ilk olarak nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğrenerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Size daha önce tasarladığımız gelinlik modellerinden bazı örnekler gösteriyoruz. İsterseniz içlerinden hoşunuza gideni sizin için dikebiliriz. Aklınızda bir model varsa bize onu gösterebilir ya da çizebilirsiniz. İstediğiniz gelinliği provalar yaparak kısa zamanda dikiyoruz.

Her zaman kaliteli kumaşlar kullanıyoruz. Aksesuar seçimlerimizde de oldukça özenli davranıyoruz. Bizim için beklentileri eksiksiz olarak karşılamak çok kıymetli. Tüm hazırlıklar bittiğinde içinize sinecek bir gelinliğe kavuşacağınıza emin olabilirsiniz.

Siz de Antalya gelinlik modaevleri arasında yer alan markamızın değerli gelinlerinden biri olmak isterseniz, hemen sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak görüşme için ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Işıklar Cd. Muratpaşa Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gelinliğim Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.