Gelinliğim Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Kiralama

Özellikler

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Kuşak
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Helen, balık, prenses, A kesim, tesettür gelinlik, transparan modeller

Önerilen Firmalar

Nova Gelinlik
15

Muratpaşa

Nova Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Nişantaşı Haute Couture
90 2 11

Muratpaşa

Nişantaşı Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Kişiye özel gelinlik, nişanlık ve abiye hizmetleri sunduğumuz Gelinliğim Gelinlik Antalya’da en mutlu günlerinizde size yardımcı oluyoruz.

2009 yılından beri hizmet veren bir markayız. Kişiye özel tasarımlar yapıyoruz. Bünyemizde çok sayıda yetenekli modacı çalışıyor. İşimizi severek yapıyor ve her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Düğünler başta olmak üzere söz, nişan ve kına gecesi gibi özel zamanlarınızda da bizimle çalışabilirsiniz.

Bizim için gelinleri memnun etmek çok önemli. Önceliği daima sizin istek ve beklentilerinize vererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gelinliğinizi tasarlarken fikrinizi alıyor, her detay hakkında yorumunuzu merak ediyoruz. Vücut ölçülerinizi, düğün mekanınızı, eğlencenizin konseptini ve kişisel zevklerinizi tasarımlarımızı yaparken göz önünde bulunduruyoruz. Düğün anınızın bir daha tekrarının olmayacağının bilincindeyiz. Hayalini kurduğunuz bu özel günde üzerinizde taşıyacağınız gelinliğin içinize sinmesi çok önemli. Bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmalarımızda gelinlerimizden olumlu geri dönüşler almayı başardık. İnanıyoruz ki siz de bizimle çalışmaktan hem keyif alacak hem de hoşnut olacaksınız.

Modaevimize geldiğinizde ilk olarak nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğrenerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Size daha önce tasarladığımız gelinlik modellerinden bazı örnekler gösteriyoruz. İsterseniz içlerinden hoşunuza gideni sizin için dikebiliriz. Aklınızda bir model varsa bize onu gösterebilir ya da çizebilirsiniz. İstediğiniz gelinliği provalar yaparak kısa zamanda dikiyoruz.

Her zaman kaliteli kumaşlar kullanıyoruz. Aksesuar seçimlerimizde de oldukça özenli davranıyoruz. Bizim için beklentileri eksiksiz olarak karşılamak çok kıymetli. Tüm hazırlıklar bittiğinde içinize sinecek bir gelinliğe kavuşacağınıza emin olabilirsiniz.

Siz de Antalya gelinlik modaevleri arasında yer alan markamızın değerli gelinlerinden biri olmak isterseniz, hemen sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak görüşme için ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim

Rabia Kahraman Ocal

  • Adres: Işıklar Cd. Muratpaşa Antalya

Gelinliğim Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!