Falez Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Nişantaşı Haute Couture
90 2 11

Muratpaşa

Nişantaşı Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim
Nova Gelinlik
15

Muratpaşa

Nova Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Antalya’da düğün yapacak gelin adaylarımıza birbirinden güzel gelinlik modelleri sunuyoruz. Vücut tipinize uygun, tarzınıza ışık tutan ve hayallerinizi yansıtan ayrıntılara sahip özel tasarımlarımız ile gecenin yıldızı siz olacaksınız!

Peki sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle sayfa üzerinden Falez Gelinlik ekibimiz ile iletişime geçip uygun bir tarihe randevu oluşturuyorsunuz. Daha sonra birlikte hayalinizdeki gelinliği bulmak için konuşmaya başlıyoruz. Size düğün konseptinizi ve düğün mekanınızı soruyoruz çünkü her detayın birbiriyle uyumlu olmasını istiyoruz. Örneğin; eğer bir kır düğünü yapacaksınız uçuş uçuş olan romantik modellerimizi, salon düğünü yapacaksınız özel işlemeleri olan A kesim veya prenses kesim tasarımları tavsiye ediyoruz. En beğendiğiniz hazır modelleri hemen deneyebiliyorsunuz. İçinize sineni bulduktan sonra gelinliğinizin üzerinde küçük dokunuşlar yapıp size teslim ediyoruz.

Mağazamızda birçok gelinlik modeli var ama siz yine de hayallerinizdeki gelinliği bulamadıysanız özel dikim olanağımızdan faydalanabiliyorsunuz. Vücudunuzun kalıbını hızlı bir şekilde çıkarıp gelinliğinizi beraber tasarlamaya başlıyoruz. En beğendiğiniz kumaş türünden dilediğiniz işlemeleri yaparak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu süreçte her detayı görmeniz için sizi sık sık provalara davet ediyoruz. Bu sayede beğenmediğiniz herhangi bir ayrıntı olduğunda hemen değişiklik isteyebiliyorsunuz. Özel tasarım gelinliğinizi 3 veya 4 provadan sonra teslim ediyoruz. Seçim aşamasını da göz önünde tutarak düğününüzden birkaç ay önce bizimle iletişime geçmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Antalya’da gelinlik mağazalarından bizi farklı kılan en büyük özellik hayallerinizle yakından ilgilenmemiz ve ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmemiz. Bu nedenle her türlü konuda bizden yardım ve danışmanlık isteyebiliyorsunuz. Hadi bu süreci hemen başlatın! Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Tijen Aktimur

  • Adres: Elmalı, Kışlahan Çarşısı D:96, 07040 Muratpaşa/AntalyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!