Falez Gelinlik

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Falez Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Falez Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Falez Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Falez Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Falez Gelinlik gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Falez Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Falez Gelinlik gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Falez Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Falez Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Falez Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Falez Gelinlik, gelin buketi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Falez Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Falez Gelinlik pazar günü hizmet vermiyor.


Falez Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Falez Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Falez Gelinlik Hakkında

Antalya’da düğün yapacak gelin adaylarımıza birbirinden güzel gelinlik modelleri sunuyoruz. Vücut tipinize uygun, tarzınıza ışık tutan ve hayallerinizi yansıtan ayrıntılara sahip özel tasarımlarımız ile gecenin yıldızı siz olacaksınız!

Peki sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle sayfa üzerinden Falez Gelinlik ekibimiz ile iletişime geçip uygun bir tarihe randevu oluşturuyorsunuz. Daha sonra birlikte hayalinizdeki gelinliği bulmak için konuşmaya başlıyoruz. Size düğün konseptinizi ve düğün mekanınızı soruyoruz çünkü her detayın birbiriyle uyumlu olmasını istiyoruz. Örneğin; eğer bir kır düğünü yapacaksınız uçuş uçuş olan romantik modellerimizi, salon düğünü yapacaksınız özel işlemeleri olan A kesim veya prenses kesim tasarımları tavsiye ediyoruz. En beğendiğiniz hazır modelleri hemen deneyebiliyorsunuz. İçinize sineni bulduktan sonra gelinliğinizin üzerinde küçük dokunuşlar yapıp size teslim ediyoruz.

Mağazamızda birçok gelinlik modeli var ama siz yine de hayallerinizdeki gelinliği bulamadıysanız özel dikim olanağımızdan faydalanabiliyorsunuz. Vücudunuzun kalıbını hızlı bir şekilde çıkarıp gelinliğinizi beraber tasarlamaya başlıyoruz. En beğendiğiniz kumaş türünden dilediğiniz işlemeleri yaparak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu süreçte her detayı görmeniz için sizi sık sık provalara davet ediyoruz. Bu sayede beğenmediğiniz herhangi bir ayrıntı olduğunda hemen değişiklik isteyebiliyorsunuz. Özel tasarım gelinliğinizi 3 veya 4 provadan sonra teslim ediyoruz. Seçim aşamasını da göz önünde tutarak düğününüzden birkaç ay önce bizimle iletişime geçmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Antalya’da gelinlik mağazalarından bizi farklı kılan en büyük özellik hayallerinizle yakından ilgilenmemiz ve ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmemiz. Bu nedenle her türlü konuda bizden yardım ve danışmanlık isteyebiliyorsunuz. Hadi bu süreci hemen başlatın! Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Elmalı, Kışlahan Çarşısı D:96, 07040 Muratpaşa/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.