Eshli Gelinlik

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Eshli Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Eshli Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Eshli Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Eshli Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Eshli Gelinlik gelinlik fiyatları 7.500-10.000 TL aralığından başlamaktadır.


Eshli Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Eshli Gelinlik gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Eshli Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Eshli Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Eshli Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Eshli Gelinlik, gelin kesesi, eldiven, duvak, bolero, kuşak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Eshli Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Eshli Gelinlik pazar günü hizmet veriyor.


Eshli Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Eshli Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Eshli Gelinlik Hakkında

Her kadın hayalini kurduğu gelinlik modeliyle kusursuz görünmeyi hak eder. Antalya’da gelinlik mağazaları arasında yer alan Eshli Gelinlik ailesinin ise siz bir teklifi var! Şıklığın ve zarafetin kaliteyle buluştuğu gelinliğinizi size özel olarak tasarlamak istiyoruz. Fark yaratan tarzımız ve yeni kreasyonlarımızla her sezon gelinlerimizi mutlu ediyoruz. Üstelik sizi tanımak için de heyecanlıyız. Neden mi?

Tarzınızı yansıtacak modeli bulmak için sizi tanımamız gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden randevu sistemiyle çalışıyor, gecenizi benzersiz kılacak gelinliği hazır modellerimiz arasında bulmanızı sağlayacak seçenekler sunuyoruz. Profesyonel bakış açısıyla kusursuz güzelliğinizi tamamlayacak şıklık için örnek olarak çıkardığımız modellerde; vücut yapınızı, boy kilo oranınızı ve düğün konseptinizi göz önünde bulunduruyoruz. 1 ila 3 prova sonunda en küçük bir potluk veya kusur olmadan gelinlik tadilatını da bitiriyoruz. Şimdi hazırsınız.

Bizi pek çok modaevinden ayıran ise; özel tasarımlarımız oluyor. Özel dikim modeller için kumaş, renk, tarz ve kesim konusunda karar vermenizle çalışmalara başlıyoruz. Vücut ölçülerinize göre kalıp çıkaran terzilerimiz, isteklerinize göre tasarımı yapan modacılarımız ve el işçiliği konusunda ustalaşmış stilistlerimizle hazırlıklar yapıyoruz. Bir yandan kalıp çıkarılırken bir yan da işlemeleri yapılan gelinliğiniz için sıra provalara geldiğinde; yüzünüzdeki gülümsemede payımız olduğunu bilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Eshli Gelinlik tasarım imzasıyla çok konuşulacaksınız.

Aksesuarsız olmaz diyenlerdenseniz, gelin el çiçeği duvak ve taçlarımızı da mutlaka görmelisiniz. Gelinliğinizdeki işlemelerle bir örnek; eldiven, uzun veya kısa duvaklar şıklığınızı tamamlıyor. Bu arada her özel gününüzde yanınızda olmak için tasarladığımız nişanlık, abiye ve kaftan tasarımlarımız da var.

Haydi, bir an önce hayallerinizi gerçekleştirelim… Antalya gelinlik firmaları arasında sıklıkla tercih edilen Eshli Gelinlik randevu formu bu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Işıklar Caddesi Darcan Ap.Kat : 1 (Cender Otel Karşı çaprazı)

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.