Merve Harmancı Haute Couture

E-posta Gönder

 • Antalya.

Merve Harmancı Haute Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Merve Harmancı Haute Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Merve Harmancı Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim

Merve Harmancı Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Merve Harmancı Haute Couture Hakkında

Düşlerinizin ötesinde harika bir gelin olmak istiyorsanız Antalya’da Merve Harmancı Haute Couture mağazamızda sizi bekliyoruz.

Düğüne dair tüm detaylarla en ince ayrıntısına kadar ilgilendiğinizi biliyoruz. Her şeyin eksiksiz olması için uğraşırken gelinlik tercihiniz konusunda da titiz bir şekilde davranacağınızı tahmin ediyoruz. En az sizin kadar özenli şekilde birbirinden güzel tasarımlarımızla size kapılarımızı açmaktan mutluluk duyuyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Mağazamız Merve Harmancı Gelinlik içerisinde sizi güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Sizden önce hizmet verdiğimiz gelin adaylarımıza nasıl modellerle eşlik ettiğimizi gösteriyoruz. Tasarımlarımız ve yeteneklerimiz konusunda size bilgi verdikten sonra müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızın sonucu olarak sizin isteklerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Düğününüzün yapılacağı alanı, konsepti ve beğenilerinizi tüm detaylarıyla öğreniyoruz Vücut ölçülerinizi alarak provalarınıza başlıyoruz. Danteller, inciler, parlak taşlar, kaliteli tüller, saten kumaşlarla farklı modellere sahip çok sayıda gelinliği başarıyla yapıyoruz. Düğününüz açık bir alanda olacaksa daha uçuşan modeller ve tülleri, kapalı bir salonda olacaksa ise saten kumaşlar ve kabarık prenses model gelinlikleri tercih edebilirsiniz. 3 ile 5 prova arasında gelinliğinizi tam da üzerinize göre dikerek size misafirlerinizin karşısına tüm hazırlıklarınız tamamlanmış bir şekilde çıkmanızı sağlıyoruz.

Rüyalarınızın gerçeğe dönüştüğü ve tam da istediğiniz gibi bir gelinlikle hayatınızın en özel “Evet!” yanıtını vermek için sizi anlayacak bir ekiple çalışmanızı tavsiye ederiz. Düğününüzde dileriz bizim markamızın imzasını taşıyan bir gelinlikle dans pistinde boy gösterirsiniz. Siz de Antalya gelinlikçileri arasında yer alan Merve Harmancı Haute Couture’da hizmet almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan form yoluyla bir rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İletişim formunda istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna basmayı lütfen unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Elmalı, Yedinci Sokak 19/A, 07040 Muratpaşa/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.