Emporium Gelinlik

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Emporium Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Emporium Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Emporium Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Emporium Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Emporium Gelinlik Hakkında

Düğün gününde muhteşem bir gelinlikle konuklarının karşısına çıkmak isteyen gelin adaylarımız için Emporium Gelinlik adıyla buradayız. Uzun zamandır bu değerli günün hayalini kurduğunuzu biliyoruz ve üstlendiğimiz sorumluluğun da farkındayız. Bu nedenle tüm aşamalarda fikrinizi alıyor, içinize sinen bir görünüme sahip olana kadar titiz bir çalışma yürütüyoruz. Hem hazır model hem de özel dikim gelinliklere ulaşabileceğiniz Emporium Gelinlik Antalya’da sizi en güzel gösteren gelinliği bulacağınıza eminiz. Tabii bu süreci işinde profesyonel, güler yüzlü ekibimizle yönettiğimizi de belirtelim. Size doğru yönlendirmeler yapmak için yanınızda olacak bu ekibimizden her türlü yardımı isteyebilirsiniz.

Antalya gelinlikçileri arasında bizi iyi bir konuma getiren en belirgin özelliğimiz hayallerinizle yakından ilgilenmemiz ve her aşamada size destek olmamız. Mesela; hazır model gelinlikler arasından bir tercih yaptığınız takdirde bu modelin vücut tipinize uygun olup olmadığı konusunda bilgi veriyoruz ki kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağlayalım. Her zaman tarzınıza uygun, kişiliğinizi yansıtan gelinlikleri beğeninize sunarak karar verme aşamanızı hızlandırıyoruz. Ayrıca pek çok çiçek ve duvak çeşidine de tek bir adresten ulaşma imkanımızın sizi çok mutlu edeceğine eminiz.

Birçok hazır modelden aklınıza yatanı bulamazsanız, özel dikim hizmetimiz sizi bekliyor. Vücut ölçülerinize en uygun kalıbı çıkaran yetenekli terzimiz, düşlerinizi süsleyen gelinliği ortaya çıkarabilmek adına sizden düşüncelerinizi öğreniyor. Bu düşünceler ışığında ortaya bir model çıkarıyoruz ve bu modelin vücut ölçülerinize uygun olmasına da dikkat ediyoruz.

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirirken bizden temin ettiğiniz gelinlik ile bu değerli gecenin yıldızı olabilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Emporium Gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Gençlik Mahallesi Işıklar Caddesi Zehra Apartmanı No:2/B 07100 Muratpaşa / Antalya,

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.