Emine Uca

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Emine Uca Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Emine Uca Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Emine Uca Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Emine Uca Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Emine Uca Hakkında

Gelinliğin sizin için ne kadar önemli bir detay olduğunu biliyoruz. Hayatınız boyunca sadece bir kere giyseniz bile ömrünüzün sonuna kadar ilk günkü görünümünü koruyarak saklıyorsunuz. Düğününüzde de sizi en iyi yansıtan, eşinizle ve düğün konseptinizle uyumlu bir gelinlik tercihinde bulunarak tüm sevdiklerinizin hafızalarına kazınmak istiyorsunuz. Bu özel güne en az sizin kadar değer veren bir modaevinde kaliteli bir hizmet almaya ne dersiniz? Emine Uca Antalya’daki gelin adaylarını düğünlerine en iyi şekilde hazırlayarak hayatlarında güzel bir iz bırakıyor.

İlk günkü aşk ve hevesle çalışmaya devam ediyor, üzerine tecrübe ve bilgi birikimlerimizi koyarak hizmet anlayışımızı sürekli geliştiriyoruz. Bir modaevinden beklediğiniz ne varsa Emine Uca’da bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Deneyim mi? Model çeşitliliği mi? Yoksa hız mı? Ya da uygun fiyatlar mı? Hepsini tek bir isim altında toplayarak memnuniyetinizi amaçladık.

Gelinlikleriniz için zevkinizi ve aklınızdaki gelinliği öğrendikten sonra bu doğrultuda model seçenekleri sunuyoruz. Modayı yakından takip ettiğimiz için son yıllarda sıkça tercih edilen gelinlik modellerini modaevimizde bulabiliyorsunuz. İsterseniz de kişiye özel özgün tasarımlar sunuyor, kendi çizginizi yansıtmanızı sağlıyoruz. Emine Uca gelinlikleri ile hayallerinize ulaşacaksınız, emin olabilirsiniz!

En çok dikkat ettiğimiz konulardan biri de zamanlama! Zamanın özellikle düğünü yaklaşan gelin adaylarımız için oldukça değerli olduğunun farkındayız. Zamanında teslimat ilkemiz sayesinde gelinliğiniz belirlediğimiz tarihte elinizde oluyor.

Bizi sadece düğünlerinizde değil, diğer tüm özel günlerinizde de tercih edebiliyorsunuz. Gelinlik dışında abiye, kaftan ve nişanlıklarımızda da en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz. Birbirinden güzel dikimlerimiz ve hazır modellerimiz ile zevkinize ve tarzınıza en iyi şekilde hitap edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Eğer hakkımızda daha çok şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Göz alıcı gözükmeniz için sabırsızlanıyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Elmalı Mahallesi 14. Sokak İsmail Savcıhan İşhanı Muratpaşa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.