Gelinlik Antalya

Hülyam Gelinlik

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hülyam Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Hülyam Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Hülyam Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

Hülyam Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Hülyam Gelinlik gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Hülyam Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Hülyam Gelinlik gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Hülyam Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Hülyam Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Hülyam Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Hülyam Gelinlik, eldiven, şapka, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Hülyam Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Hülyam Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Hülyam Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Hülyam Gelinlik pazar günü hizmet veriyor.

Hülyam Gelinlik Hakkında

Düğün gününüz yaklaşıyor ve siz henüz hayallerinizdeki gelinliği bulamadıysanız, hayallerinizdeki gelinliğin adresi Duru Gelinlik Antalya.

Biz Duru Gelinlik olarak eğitimini Avrupa’da tamamlamış ve dünyada önde gelen gelinlik firmalarında çalışmış moda tasarımcısı Hülya Bilecen ve moda tasarımcısı Dursun Bilecen’in kurduğu bir aile firmasıyız. Çalışmalarımızda en önem verdiğimiz nokta farklılık ve kalite. Bu nedenle özgün tasarımlarla ve sadece en iyi malzemelerle kişiye özel tasarım hizmeti sunuyoruz.

Özel dikim, hazır ve kiralama seçenekleriyle hayallerinizdeki gelinliğe kavuşmanız için uzman tasarımcı kadromuzla özenle çalışıyoruz. Nostaljik görüntülü, dantel kumaşlı bohem tarzdaki gelinliklerden, tesettür gelinliklere kadar her tarza ve geline uygun gelinlik modellerimiz bulunuyor. Tüm gelinlik modellerimizin en küçük işlemesinin bile kusursuz olması için, her aşamada dikkatle çalışıyoruz. Bu hazır modellerimiz arasından seçim yapmak isterseniz geçmiş kataloglarımıza ve yeni kreasyonlarımıza bakarak aklınızda bir fikir oluşturabilirsiniz. Gelinlik modeli seçiminde vücut yapınızdan, düğün mekanınıza birçok faktör etkilidir. Bu nedenle çeşit çeşit gelinliklerimiz arasından seçim yapmakta zorlanırsanız, profesyonel ekibimizle size severek yardımcı oluyoruz.

Hayatınızın en güzel gününde her ayrıntısıyla sizin için tasarlanmış özel dikim bir gelinlik isterseniz de hayallerinizin bile ötesinde bir gelinliğe kavuşacağınızdan emin olabilirsiniz. Özel dikim gelinliklerde hazırlıklara başlamadan önce sizin gelinliğinizden beklentilerinizi ve isteklerinizi tüm ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından edindiğimiz tüm bu bilgiler doğrultusunda gelinliğinizi tasarlamaya başlıyoruz. Gelinliğinizi tecrübe sahibi ekibimizle beraber kusursuz bir el işçiliği ile hazırlıyoruz.

Mağazamızdan hayallerinizdeki gelinliğin yanında birbirinden güzel tasarım bindallı modellerini ve nişanlıkları da bulabiliyorsunuz. Tüm modellerimizde sadece kaliteli kumaşlar kullanarak, muhteşem el işçiliğiyle hizmet veriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Duru Gelinlik Antalya gelinlik fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Böylece hayallerinizdeki gelinliğe ulaşmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Gençlik Mahallesi Işıklar Caddesi No:8 Daire:1 Muratpaşa Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.