Duru Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Şapka

Önerilen Firmalar

Nişantaşı Haute Couture
90 11

Muratpaşa

Nişantaşı Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğün gününüz yaklaşıyor ve siz henüz hayallerinizdeki gelinliği bulamadıysanız, hayallerinizdeki gelinliğin adresi Duru Gelinlik Antalya.

Biz Duru Gelinlik olarak eğitimini Avrupa’da tamamlamış ve dünyada önde gelen gelinlik firmalarında çalışmış moda tasarımcısı Hülya Bilecen ve moda tasarımcısı Dursun Bilecen’in kurduğu bir aile firmasıyız. Çalışmalarımızda en önem verdiğimiz nokta farklılık ve kalite. Bu nedenle özgün tasarımlarla ve sadece en iyi malzemelerle kişiye özel tasarım hizmeti sunuyoruz.

Özel dikim, hazır ve kiralama seçenekleriyle hayallerinizdeki gelinliğe kavuşmanız için uzman tasarımcı kadromuzla özenle çalışıyoruz. Nostaljik görüntülü, dantel kumaşlı bohem tarzdaki gelinliklerden, tesettür gelinliklere kadar her tarza ve geline uygun gelinlik modellerimiz bulunuyor. Tüm gelinlik modellerimizin en küçük işlemesinin bile kusursuz olması için, her aşamada dikkatle çalışıyoruz. Bu hazır modellerimiz arasından seçim yapmak isterseniz geçmiş kataloglarımıza ve yeni kreasyonlarımıza bakarak aklınızda bir fikir oluşturabilirsiniz. Gelinlik modeli seçiminde vücut yapınızdan, düğün mekanınıza birçok faktör etkilidir. Bu nedenle çeşit çeşit gelinliklerimiz arasından seçim yapmakta zorlanırsanız, profesyonel ekibimizle size severek yardımcı oluyoruz.

Hayatınızın en güzel gününde her ayrıntısıyla sizin için tasarlanmış özel dikim bir gelinlik isterseniz de hayallerinizin bile ötesinde bir gelinliğe kavuşacağınızdan emin olabilirsiniz. Özel dikim gelinliklerde hazırlıklara başlamadan önce sizin gelinliğinizden beklentilerinizi ve isteklerinizi tüm ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından edindiğimiz tüm bu bilgiler doğrultusunda gelinliğinizi tasarlamaya başlıyoruz. Gelinliğinizi tecrübe sahibi ekibimizle beraber kusursuz bir el işçiliği ile hazırlıyoruz.

Mağazamızdan hayallerinizdeki gelinliğin yanında birbirinden güzel tasarım bindallı modellerini ve nişanlıkları da bulabiliyorsunuz. Tüm modellerimizde sadece kaliteli kumaşlar kullanarak, muhteşem el işçiliğiyle hizmet veriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Duru Gelinlik Antalya gelinlik fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Böylece hayallerinizdeki gelinliğe ulaşmak için ilk adımı atabilirsiniz.

İletişim

Hülya Bilecen

  • Adres: Gençlik Mahallesi Işıklar Caddesi No:8 Daire:1 Muratpaşa AntalyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!