Dupont Gelinlik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Dupont Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Dupont Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Dupont Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Dupont Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, Taç/Toka

Dupont Gelinlik Hakkında

Uzun zamandır birlikte olduğunuz insanla evlilik kararı aldınız ve tatlı telaşınız başladı. Düğün hazır aşamasında birçok detayla aynı anda ilgilenmek zorunda kalacaksınız ki detayların başında hiç kuşkusuz gelinlik seçiminiz geliyor. Her kadının hayalidir muhteşem bir gelinlikle konuklarının karşısına çıkmak. Biz de bunun farkında olan profesyonel ekibimizle düşlerinizden bile güzel gelinliği sizin için tasarlamak için buradayız!

Dupont Gelinlik olarak, uzun yıllardır sektöre yön veren başarılı bir firmayız. Şimdiye kadar birçok gelin adayıyla çalışma fırsatı bulduk ve her birinin bize çok şey kattığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Beraber düşündük, beraber karar verdik çoğu zaman yaratıcı fikirler ürettik. Bu süreçlerde güler yüzlü yapımızdan ve kaliteli hizmetlerimizden asla vazgeçmedik. Onları mağazamızdan mutlu bir şekilde uğurladık ve mutluluklarına ortak olduk. Şimdi de sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyoruz. Hazırsanız başlayalım!

Öncelikle bizimle iletişime geçtiğinizde süreci başlattığınızı belirtelim. Bu aşamada hemen randevu tarihi belirleyip sizi mağazamıza davet ediyoruz. Düğün konseptinizi, düğün mekanınızı ve vücut ölçülerinizin bilgilerini aldıktan sonra en güzel gelinliklerimizi beğeninize sunuyoruz. Beğendiğiniz tasarımları temiz prova odalarımızda hemen deneyebiliyorsunuz. Gelinliğinizle uyum sağlayacak aksesuarları da denedikten sonra eğer içinize sinen gelinliği bulursanız hemen teslim alabiliyorsunuz.

Sizin hayaliniz en başından beri kendi gelinliğinizi tasarlamaksa özel dikim olanağımız tam size göre! Bu aşamada hemen vücut ölçülerinizi alıp kalıp çalışmalarına başlıyoruz. Seçtiğiniz kumaştan en güzel dantel örneklerini kullanarak hayallerinize dokunuyoruz. Dikim aşamasında sizi bol bol provalara çağırmayı da ihmal etmiyoruz. İstiyoruz ki her detayın oluşmasına şahitlik edin ve içinize sinmeyen bir detay olduğunda hemen değişiklik isteyebilin. İşte Antalya gelinlik firmalarından farkımız!

Hakkımızda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Gençlik Mah. Işıklar Cad.24/A Muratpaşa/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dupont Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.