Birlik Gelinlik

E-posta Gönder

Birlik Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Birlik Gelinlik Genel Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta

Birlik Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model

Birlik Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

1-3


Sağladığınız aksesuar var mı?

Duvak

Birlik Gelinlik Hakkında

Rüyalarınızın gelini olmanız için Antalya’da hizmet verdiğimiz Birlik Gelinlik içerisinde sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Uzun zamandır düğün sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda kişiye özel bir hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla daima her şeyin en iyi olmasını sağlıyoruz. İsteklerinizi iyi analiz ederek pratik çözümlerimizle beklentilerinizi karşılıyoruz.

Gelinlik tercihi için arayışta olduğunuzda aklınızda çok sayıda modelin olacağını biliyoruz. Mağazamız içerisinde sizi güler yüzlü bir şekilde karşılayarak hem kendimizi tanıtıyor hem de sizi tanıyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek her şeyin sorunsuz olduğu keyifli bir tercih ve hazırlık süreci yaşamanızı sağlıyoruz.

Vücut ölçülerinizi alarak kalıbınızı kağıt üzerine çıkarıyoruz. Size uygun gelinlik stillerinin neler olacağından bahsederek nasıl bir gelin olmak istediğinizi konuşuyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda size özel tasarımlarımız hakkında bilgi veriyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanarak tarlatan desteğiyle de tamamen sizin kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyoruz. Saten kumaşları bolca tercih ettiğimiz mağazamız içerisinde talebinize bağlı olarak organze tüller de kullanabiliyoruz. Danteller, dekolteli modeller, gipür tasarımlar ve inci taşlarla etkileyici modeller hazırlıyoruz. İçinize sinen bir gelinlik olması için her detayda fikrinizi alarak çalışıyoruz. Vücut ölçüleriniz doğrultusunda 1 ile 3 prova içerisinde gelinliğinizi hazırlıyoruz. Provalar sırasında oldukça titiz bir tutum sergiliyoruz. Duvağınızı da zevkinize uygun olacak şekilde gelinlik modelinize göre tasarlıyoruz.

Sizin de yaşamınızın en özel anlarında işinizi şansa bırakmayacağınızı düşünüyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte Antalya gelinlik mağazaları arasında fark yaratan bir stile sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Mutluluğunuzu üzerinizde bizim gelinliğimizle taçlandırmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Meydan M.Çakallık Anadolu Lisesi Batısı Tranvay Son Durağı Karşısı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Birlik Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.