Atelier Mila Gelinlik

E-posta Gönder

Atelier Mila Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Atelier Mila Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Atelier Mila Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Atelier Mila Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Atelier Mila Gelinlik Hakkında

Düğününde güzel görünmek her gelinin hakkı! Bu inanç ile bugüne kadar en güzel şekilde düğününe hazırladığımız gelinler arasına sizi de katmak istiyoruz!

Atelier Mila Gelinlik uzun yıllardır Türkiye’nin pek çok şehrinde hizmet veriyor. Şimdi de sıra Antalya’nın gelinlerini düğünlerinde en güzel gelinlikler ile buluşturmaya geldi! Atelier Mila Gelinlik kalitesine en uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz mekânımız Muratpaşa’nın kolay ulaşılabilir bir konumunda yer alıyor. Bu sayede düğün koşuşturması içinde gelinliğinizi almak sizin için oldukça kolay oluyor. Her türlü rahatlığınız düşünülerek geniş prova odaları ile beraber tasarlanan mekânımızda konforu yakalıyorsunuz. Sadece konforun gelin adayları için yeterli olmayacağını düşünerek güler yüzlü ekibimiz ile sıcak bir ortam da oluşturduk. Bu sayede gelinliğinizi seçerken kendinizi ev rahatlığında bir ortamda buluyorsunuz.

Gelin adayları nasıl bir gelinlik istediklerini belki de yıllar önceden düşünmeye başlıyor. Üzerinde bu kadar düşündüğünüz ve hayallerinizi süsleyen gelinliği sizinle buluşturmanın ne denli önemli olduğunu biliyoruz ve bu sorumluluk bilinci ile çalışıyoruz. En güzel gelinlik modelleri arasından zevkinize en uygun olanı seçerken size yol gösteriyoruz. Böylece içinize en çok sinen modeli seçerken vücudunuza da en uygun modeli tercih etmiş oluyorsunuz. Gelinliğinizi seçtikten sonra ona en uygun çiçek ve duvak tasarımlarını da beğeninize sunuyoruz. Bu aksesuarları da tamamladıktan sonra güzelliğinizi en güzel yansıtan görünüme kavuşmuş oluyorsunuz. Sizi yıllar sonra bile fotoğraflara baktığınızda beğeneceğiniz modeller ile buluşturmak bizim bu işi yapmamızdaki en büyük motivasyon kaynağı.

Sevdiğiniz kişi ile beraberliğinizi kutlayacağınız gecede giyeceğiniz gelinliğinizi Atelier Mila Gelinlik kalitesi ile seçmek ve Atelier Mila Gelinlik fiyatları arasında en uygun olanlara ulaşmak için yapmanız gereken basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonu yardımıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çağlayan mahallesi Barınaklar Bul. No:18/A Muratpaşa/ Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Atelier Mila Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.