Atelier Mila Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Muratpaşa, Antalya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Aslıhan Haute Couture
50 10

Muratpaşa

Aslıhan Haute Couture

Nişantaşı Haute Couture
147 11

Muratpaşa

Nişantaşı Haute Couture

Kuzey Gelinlik Serik
25

Serik

Kuzey Gelinlik Serik

Hakkında

Düğününde güzel görünmek her gelinin hakkı! Bu inanç ile bugüne kadar en güzel şekilde düğününe hazırladığımız gelinler arasına sizi de katmak istiyoruz!

Atelier Mila Gelinlik uzun yıllardır Türkiye’nin pek çok şehrinde hizmet veriyor. Şimdi de sıra Antalya’nın gelinlerini düğünlerinde en güzel gelinlikler ile buluşturmaya geldi! Atelier Mila Gelinlik kalitesine en uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz mekânımız Muratpaşa’nın kolay ulaşılabilir bir konumunda yer alıyor. Bu sayede düğün koşuşturması içinde gelinliğinizi almak sizin için oldukça kolay oluyor. Her türlü rahatlığınız düşünülerek geniş prova odaları ile beraber tasarlanan mekânımızda konforu yakalıyorsunuz. Sadece konforun gelin adayları için yeterli olmayacağını düşünerek güler yüzlü ekibimiz ile sıcak bir ortam da oluşturduk. Bu sayede gelinliğinizi seçerken kendinizi ev rahatlığında bir ortamda buluyorsunuz.

Gelin adayları nasıl bir gelinlik istediklerini belki de yıllar önceden düşünmeye başlıyor. Üzerinde bu kadar düşündüğünüz ve hayallerinizi süsleyen gelinliği sizinle buluşturmanın ne denli önemli olduğunu biliyoruz ve bu sorumluluk bilinci ile çalışıyoruz. En güzel gelinlik modelleri arasından zevkinize en uygun olanı seçerken size yol gösteriyoruz. Böylece içinize en çok sinen modeli seçerken vücudunuza da en uygun modeli tercih etmiş oluyorsunuz. Gelinliğinizi seçtikten sonra ona en uygun çiçek ve duvak tasarımlarını da beğeninize sunuyoruz. Bu aksesuarları da tamamladıktan sonra güzelliğinizi en güzel yansıtan görünüme kavuşmuş oluyorsunuz. Sizi yıllar sonra bile fotoğraflara baktığınızda beğeneceğiniz modeller ile buluşturmak bizim bu işi yapmamızdaki en büyük motivasyon kaynağı.

Sevdiğiniz kişi ile beraberliğinizi kutlayacağınız gecede giyeceğiniz gelinliğinizi Atelier Mila Gelinlik kalitesi ile seçmek ve Atelier Mila Gelinlik fiyatları arasında en uygun olanlara ulaşmak için yapmanız gereken basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonu yardımıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Çağlayan mahallesi Barınaklar Bul. No:18/A Muratpaşa/ Antalya

Atelier Mila Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!