Anabel Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Nişantaşı Haute Couture
90 11

Muratpaşa

Nişantaşı Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Her genç kız kendini, bembeyaz gelinlik içinde hayal etmiştir. Evlilik arifesinde olan gelinlerimiz için de gelinliğe karar vermek oldukça zordur. Omuzlarınızda zaten yeterince yük var, bir de gelinliğiniz için çaba sarf etmeyin ve Anabel Gelinlik Antalya’da siz değerli gelinlerimize, istediğiniz gelinliği sunalım. İddialı konuşuyoruz çünkü, tecrübelerimiz doğrultusunda buradan mutlu ayrılacağınızdan eminiz.

Bu kutsal elbiseye çok değer veriyor ve tam da hayal ettiğiniz gibi olmasını istiyoruz. Bunun için hazır gelinlik modellerimizden yararlanabileceğiniz gibi özel dikim de tercih edebilirsiniz. Hazır modellerimiz; eğer gelinliğiniz için zihninizde bir fikir yoksa size yardımcı olabilir. Size neyin yakıştığını deneyerek öğrenebilirsiniz. Elbette biz, her aşamada sizin yanınızda olacağız. Vücut tipinize en uygun gelinliği istekleriniz doğrultusunda bulacağımıza şüphemiz yok.

Özel dikim gelinlik modelleri ise, vücut tipinize uygun olarak hazırlanıyor. Ölçüleriniz alınıyor, kaliteli kumaşlarla gelinliğinizi dikmeye başlıyoruz. Sonrasında sizi provaya çağırıyoruz. Eklemek istediğiniz herhangi bir şeyi hemen ekleyebiliyoruz veya memnun olmadığınız bir kısım varsa hemen düzeltiyoruz. En geç 4 hafta sonra sizi gelinliğinize kavuşturuyoruz.

Mağazamızda abiye ve nişanlık modellerimiz de mevcut. Nişanınız için pastel renklerde ve birbirinden güzel çeşitlerimiz arasından karar vermek zor olabilir! Sevdiğiniz kişiyle hayatanızı birleştirmek için attığınız ilk adımda üzerinizde Anabel imzalı bir elbisenin olması, tüm davetlilerin beğenisini kazanmanızı sağlayacak.

Gelinliğin yanında siz değerli gelinlerimize; duvak ve gelin kesesi gibi aksesuarları da sağlıyoruz. Duvak, bir gelinliğin tamamlayıcısıdır. Gelinlik modelinize göre uzun veya kısa tercih edebilirsiniz. Dilerseniz, sezonun trendleri arasında işlemeli duvaklar da düğününüz için hoş bir alternatif olabilir.

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve bize ulaşmak için sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Naime Kırteke

  • Adres: Işıklar cad. Gencler Apt. 1/1 Muratpaşa/AntalyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!