Master Hair Bursa

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Master Hair Bursa Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Master Hair Bursa Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Master Hair Bursa Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Master Hair Bursa Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Master Hair Bursa Hakkında

Düğününüzde, en az gelinliğiniz kadar önemli bir başka konu da saçınız ve makyajınız. Gelinliğiniz ne kadar güzel olursa olsun özensiz bir saç ve makyaj, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Dolayısıyla en özel gününüzde, kendinizi güvenilir ellere teslim etmeniz gerekiyor. Bursa’da ikamet ediyorsanız, bunun için size muhteşem bir kuaför önerimiz var: Masterhair Kuaför. Dilerseniz, size ne gibi hizmetler vereceğimizden bahsedelim.

Kuaför salonumuzda; kirpik lifting, ipek kirpik, microblanding, kalıcı eyeliner, kalıcı dipliner, dermapen ve saç similasyonu gibi uygulamalar yapıyoruz. Bunun yanında, verdiğimiz eğitimlerle de kursiyerlerimizi bilgilendiriyoruz.

Gelin saçı ve makyajı ise, bizim hassas noktamız. Bunun için ekstra çaba harcıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, bu sizin en özel gününüz ve en özel gününüzde en iyi halinizle misafirlerinizin karşısına çıkmak istiyorsunuz. Bembeyaz gelinliğinizin içinde süzülerek yürürken, saçınızın ve makyajınızın bu atmosfere uyumlu olması gerekiyor. Bu şekilde bütün bir görüntü yakalayıp, en iyi halinizi sergileyebiliyorsunuz.

Özenle yapılmış saçlarınızın düğününü boyunca sabit kalması için özel spreyler kullanıyoruz. Bu sayede siz eğlencenizi doyasıya yaşarken saçınızın bozulup bozulmadığını düşünmek zorunda kalmıyorsunuz. Seçtiğiniz saç aksesuarlarıyla görüntüyü zenginleştirebiliyoruz. Dilerseniz son yıllarda oldukça popüler olan saçı boydan kaplayan minik çiçeklerle bezenmiş bir saç aksesuarı tercih edebilirsiniz. Bunun yanında, asla modası geçmeyen ve klasikleşen gelin tacı ise vazgeçilmez bir alternatif olabilir.

Makyajınızı da sizin tercihleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda şekillendiriyoruz. Alanında oldukça deneyimli makyaj artistleri tarafından yapılan makyajınızın ise, misafirleriniz tarafından fazlasıyla beğeni toplayacağını belirtmek isteriz.

Bursa kuaför salonları arasında, Masterhair olarak, siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Ayrıntılı bilgi edinmek ve bize ulaşmak için sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

 • Adres:

  Beşevler Mah. Sevgi Sok. Sedir Park 1 Site C Blok No: 16C/A1 Nilüfer

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Master Hair Bursa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.