Harun Gül Kuaför

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Harun Gül Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Harun Gül Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Harun Gül Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Harun Gül Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Harun Gül Kuaför Hakkında

2018 yılında başlayan maceramız bugün hala ilk günkü heyecanımızla devam ediyor ve aradan geçen zamana rağmen hiç azalmıyor. Çok uzun yıllardır güzellik sektörünün içerisinde bulunuyoruz, şimdiye dek pek çok farklı yerde inanılmaz deneyimler yaşadık ve bilgi birikimi ile pratik kazandık. Bu altyapı ile açtığımız salonumuz Bursa Harun Gül Kuaför‘de konuklarımızı güler yüzlülük ve samimiyetle karşılayıp ağırlıyoruz. Her biri alanında uzman 6 kişilik ekibimizin tamamı işinin ehli profesyonellerden oluşuyor. Bu sayede tüm işlemlerimizi mükemmel şekilde yaparak %100 müşteri memnuniyeti sağlayabiliyoruz.

Harun Gül olarak Sheraton Hotel bünyesindeki salonumuzda hem kadın hem de erkeklere hitap edebiliyoruz. Geniş işlem yelpazemiz sayesinde bir kuaförden beklenip ihtiyaç duyulacak hemen her hizmeti verebiliyoruz. Bunlar arasında başta kişiye özel renklendirme olmak üzere; dip ve tüm boya, röfle, ombre ve sombre, balyaj, kesim, mikro ve boncuk kaynak, keratin bakım ve protein desteği ile saç güçlendirme, kalıcı fön, saç tasarımı, profesyonel makyaj, manikür ve pedikür gibi çok sayıda uygulama mevcut. Her birini salonumuzda konunun kendi uzmanına emanet ediyor, işlemlerimizde en kaliteli markaların ürünleri kullanıyoruz.

Bir kuaför olarak elbette ki özel gün ve davetler için saç tasarımı ve makyaj yaparak müşterilerimizin hazırlığını üstlenebiliyoruz. Özellikle de düğün ne nişanlar için gelinlerimize özenle hizmet ediyoruz. Düğün konseptleri ve gelinlik modellerine uygun olarak diledikleri tarzda saç tasarımı yapıyor, ten renklerine uygun tonlarla profesyonelde bir makyaj yapıyoruz. Gelinimiz dilerse onun için otel veya düğün mekanına da gidebiliyoruz. Randevuda belirtildiği müddetçe gelinin yakınlarından 5-10 kişiye kadar da alabiliyoruz.

Bulunduğumuz konum itibariyle Bursa Beşevler kuaför salonları arasında yer alıyor, kalitemizle farkımızı ortaya koyuyoruz. Harun Gül Kuaför gelini olmak isterseniz yandaki formu doldurup bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.