Harun Gül Kuaför

E-posta Gönder

  • Nilüfer, Bursa.

Ekiple Tanışın

Harun Gül Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Harun Gül Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Harun Gül Kuaför Sık Sorulan Sorular

Harun Gül Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Harun Gül Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Harun Gül Kuaför düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Harun Gül Kuaför düğün günü 10 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Harun Gül Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Harun Gül Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Harun Gül Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Harun Gül Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Harun Gül Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Harun Gül Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Harun Gül Kuaför Hakkında

2018 yılında başlayan maceramız bugün hala ilk günkü heyecanımızla devam ediyor ve aradan geçen zamana rağmen hiç azalmıyor. Çok uzun yıllardır güzellik sektörünün içerisinde bulunuyoruz, şimdiye dek pek çok farklı yerde inanılmaz deneyimler yaşadık ve bilgi birikimi ile pratik kazandık. Bu altyapı ile açtığımız salonumuz Bursa Harun Gül Kuaför‘de konuklarımızı güler yüzlülük ve samimiyetle karşılayıp ağırlıyoruz. Her biri alanında uzman 6 kişilik ekibimizin tamamı işinin ehli profesyonellerden oluşuyor. Bu sayede tüm işlemlerimizi mükemmel şekilde yaparak %100 müşteri memnuniyeti sağlayabiliyoruz.

Harun Gül olarak Sheraton Hotel bünyesindeki salonumuzda hem kadın hem de erkeklere hitap edebiliyoruz. Geniş işlem yelpazemiz sayesinde bir kuaförden beklenip ihtiyaç duyulacak hemen her hizmeti verebiliyoruz. Bunlar arasında başta kişiye özel renklendirme olmak üzere; dip ve tüm boya, röfle, ombre ve sombre, balyaj, kesim, mikro ve boncuk kaynak, keratin bakım ve protein desteği ile saç güçlendirme, kalıcı fön, saç tasarımı, profesyonel makyaj, manikür ve pedikür gibi çok sayıda uygulama mevcut. Her birini salonumuzda konunun kendi uzmanına emanet ediyor, işlemlerimizde en kaliteli markaların ürünleri kullanıyoruz.

Bir kuaför olarak elbette ki özel gün ve davetler için saç tasarımı ve makyaj yaparak müşterilerimizin hazırlığını üstlenebiliyoruz. Özellikle de düğün ne nişanlar için gelinlerimize özenle hizmet ediyoruz. Düğün konseptleri ve gelinlik modellerine uygun olarak diledikleri tarzda saç tasarımı yapıyor, ten renklerine uygun tonlarla profesyonelde bir makyaj yapıyoruz. Gelinimiz dilerse onun için otel veya düğün mekanına da gidebiliyoruz. Randevuda belirtildiği müddetçe gelinin yakınlarından 5-10 kişiye kadar da alabiliyoruz.

Bulunduğumuz konum itibariyle Bursa Beşevler kuaför salonları arasında yer alıyor, kalitemizle farkımızı ortaya koyuyoruz. Harun Gül Kuaför gelini olmak isterseniz yandaki formu doldurup bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.