Asım Şahin Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Asım Şahin Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Asım Şahin Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Asım Şahin Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Asım Şahin Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Asım Şahin Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle biz Asım Şahin Kuaför olarak düğün gününüzde profesyonel bir gelin saçı ve makyajı hizmetiyle kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Sektöre ilk adımımızı attığımız günden bu yana kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla çalışıyoruz. Salonumuzda esas olarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Bu nedenle iyi iletişime ve kaliteli hizmete çok önem veriyoruz. Salonumuzla öncelikle size düğün telaşınız içinde rahat edeceğiniz samimi bir ortam sunuyoruz. Düğün gününüzde her ihtiyacınızda size güler yüzlü hizmet veriyoruz.

Salonumuzda fark yaratan değişimlere imza atmak ve eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için oldukça özenli bir çalışma yürütüyoruz. Salonumuzda yaptığımız her işlemden tam olarak beklendiğimiz sonuçları alabilmek için kullandığımız ürünler konusunda oldukça özenli davranıyoruz. Salonumuzda sadece en güvendiğimiz kaliteli ve seçkin markaların ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınıza yaptığımız her işlemde de saçlarınızın yıpranmasına engel olmak için olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanıyoruz. Tüm bu kaliteli ürünler profesyonel ellerimizle buluşunca ortaya çıkan sonuçlar elbette ki muhteşem oluyor.

Gelin hazırlıklarınızın ardından aynada oluşan görüntünüzün her detayıyla içinize tam olarak sinmesini sağlamak için sizin istekleriniz ve zevkleriniz doğrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz. Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklara başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Ardından sizi hayallerinizin bile ötesinde bir güzelliğe ulaştırmak için özenle çalışmaya başlıyoruz.

Düğün gününüzde daha uzun veya dolgun saçlara sahip olmak isterseniz çeşitli profesyonel uygulamalar yapabiliyoruz. Mikro kaynak, boncuk kaynak, ultres kaynak gibi işlemlerle çok doğal görünümlü uzun ve dolgun saçlara sahip olabiliyorsunuz.

Siz de hayatınızın en özel gününde göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Asım Şahin Kuaför Bursa gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Ahmet Yasevi Mah. Bey Sok. Bakgor City1 No:26 Balat, Nilüfer/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.