Zf Makyaj Atölyesi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Zf Makyaj Atölyesi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Zf Makyaj Atölyesi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Zf Makyaj Atölyesi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Zf Makyaj Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Zf Makyaj Atölyesi Hakkında

Düğün gününüzde sizi kusursuz gösterecek detayların başında saç ve makyaj geliyor. Bu işin uzmanlığını almış bir ekiple bu geceye hazırlanmak isterseniz Zf Makyaj Atölyesi’ni tercih edebilirsiniz. Ne gibi avantajlarımız var? Hemen bahsedelim.

Gelin makyajınızı yaparken sadeliğe çok önem veriyoruz. Doğal gözükmenizi sağlarken dikkat çekici olmanız için de uğraşıyoruz. Böylelikle salonda bulunan tüm sevdiklerinizi etkileme şansına sahip oluyorsunuz. Tabii ki bunu yaparken istek ve beklentilerinizi dikkati almayı da ihmal etmiyoruz. Saçınızla uyumlu makyaj isteyen gelin adaylarımız doğru adresteler. Makyaj ürünlerimizin ve salonumuzun genelinde kullanılan tüm aksesuarların kalite ve sağlık açısından onaylı olduğunu belirtmekte fayda var. Gözlerinizi ortaya çıkarmak isterseniz ona göre, yüzünüzün doğallığını ortaya çıkarmak isterseniz ona göre makyaj modellerimiz bulunuyor. Bizim tek amacımız hayalinizdeki geline dönüşebilmenizi sağlamak.

Bünyemizde makyaj dışında birçok hizmetimiz bulunuyor. “Nedir bunlar? Derseniz, lazer epilasyon, cilt bakımları, vitamin lash botox, microbladin, dövme silme, takma kirmik ve tırnak olarak sayabiliriz. Bu hizmetleri gelin adaylarımıza profesyonel bir ekip ile sunacağımızı da hatırlatalım. Bu işlemler için uzunca bir eğitim aldılar ve kendinizi onlara bırakmanız için tüm donanıma sahipler. Her detayınızda kusursuz görünecek ve “iyi ki gelmişim “diyeceksiniz.

Özellikle yaz aylarına doğru yaklaştığımız zamanlarda, düğünler için oldukça yoğun bir tempo oluşuyor. Bu yüzden bizi tercih etmek isterseniz en az 3-4 hafta önceden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle belirlediğiniz tarih için hazırlıklarımızı ayarlayabilir ve o gün sadece sizinle ilgilenmeyi sağlayabiliriz. Makyajın oldukça önemli bir konu olduğunu biliyoruz. Bu yüzden en ilgili şekilde hizmet vermek için elimizden geleni yapacağız.

Tüm bu imkânlarımızdan faydalanmak ve hakkımızda detaylı bilgi sahibi olmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Antalya gelin saç makyajı konusunda Zf Makyaj Atölyesi ile farklı bir noktaya gelecek.

İletişim

 • Adres:

  çağlayan mahallesi bülent ecevit bulvarı no:166A Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Zf Makyaj Atölyesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.