White Pearl Güzellik Merkezi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

White Pearl Güzellik Merkezi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

White Pearl Güzellik Merkezi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

White Pearl Güzellik Merkezi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

White Pearl Güzellik Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

White Pearl Güzellik Merkezi Hakkında

İsmimizi çağlar boyu kadını süsleyen inciden alıyoruz. Yüzyıllar önce sadece kraliyet kadınlarının boynunu süsleyen kıymette olan inci, zaman içerisinde kendisine değer veren her kadının vazgeçilmez mücevheri olmayı başardı. Biliyorsunuz ki inci doğanın en göz kamaştıran hediyelerinden biri. Güzelliğini sert bir kabuğun içine saklayan inci, keşfedildikten sonra parlaklığını tüm dünyaya gösterebildi. Kadınların da tıpkı inci gibi değerli olduğuna inanıyor, onları eşsiz armağan olarak görüyoruz. Sizin de içinizde gizlediğiniz ışıltıyı dışarıya yansıtmak istiyoruz. White Pearl Güzellik Merkezi Antalya’da size kusursuz bir hizmet sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Saçınızdan tırnağınıza, kaşınızdan kirpiğinize, cildinizden bedeninize kadar her hücrenize dokunuyoruz. Gereken hizmet neyse onu sağlıyor, değişime ihtiyaç duyduğunuz konularda size yardımcı oluyoruz. Kusursuz görünüme ulaşmanız için gereken güzellik haritanızı oluşturuyoruz. Güler yüzlü ve profesyonel kadromuzla sizi ağırlıyoruz. Her zaman ürün kalitemizle ön plana çıkıyor, sağlığınızı koruyacak malzemeler kullanıyoruz. Farklı bakış açımız ve gelişimi destekleyen kurucularımız ile güzellik anlayışını VIP hizmet ile birleştiren bir markayız. Siz hak ettiğiniz özeni göstermek için tüm enerjimiz ile çalışıyoruz. İnanıyoruz ki herkesin kendini özel hissetmeye hakkı var.

Düğün gibi özel günlerin yanı sıra günlük ihtiyaçlarınız için de bizden hizmet alabilirsiniz. Saçlarınız için kalıcı şekillendirme, ışıltılar, renklendirme, kesim, styling ve bakım gibi çeşitli hizmetleri de bünyemizde bulabilirsiniz. Üstelik tüm bu saydıklarımızın yanı sıra cilt bakımı, face fitness, masaj, vücut bakımı, zayıflama programları, makyaj, ipek kirpik, manikür, pedikür, ağda ve erkekler için de berber hizmeti sunuyoruz.

Antalya kuaför önerileri listesinde karşınıza firmamız çıktıysa, çok şanslısınız. Bizden hizmet almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Toros, 805. Sk. No:16, 07070 Bahtılı Köyü Köyü/Konyaaltı/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  White Pearl Güzellik Merkezi Yol Haritası

White Pearl Güzellik Merkezi Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Yasemin

Düğün Tarihi: 17.10.2020


Her şey o kadar güzeldi ki anlatacak kelime bulamıyorum. Kesinlikle düğün için de tercihim sizsiniz. Her şey için çok çok teşekkür ederim özellikle Abdullah bey'e ve Arina Hanım'a çok teşekkür ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.