White Moss Kuaför

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

White Moss Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

White Moss Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

White Moss Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

White Moss Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

White Moss Kuaför Hakkında

Güzelliğinizde White Moss imzası taşımaya ne dersiniz? Gelin saçınız ve makyajınız için tüm bilgi birikimlerimizi kullanmak ve uzman ekibimiz ile birlikte sizi kusursuz bir gelin olarak buradan uğurlamak için sabırsızlanıyoruz. Tüm davetlilerinizin bakışları üstünüzde olacak, sihirli dokunuşlarımız ile herkesi büyüleyeceksiniz!

Kurulduğumuz 2001 yılından beri ekipman ve ürünlerimizin kalitesi, konforunuz odaklı salon tasarımımız, hijyen ve ekibimizin mesleki tecrübesi gibi farklı konulardaki titizliğimiz, bizi Muratpaşa kuaförlerinden farklı kılıyor. Bu bölgedeki en iyi hizmeti alabilmeniz için kendimizi sürekli geliştiriyor, en yeni trendleri, değişen modayı ve saç – makyaj modellerini yakından takip ediyoruz. İsteklerinizi karşılayabilmek için her detayın üstünde duruyor, bize olan güveninize layık olmaya çalışıyoruz. Yenilikçi hizmet anlayışımız sayesinde en yeni ürünler ve en kaliteli malzemeler kullanıyoruz.

İşlemlerimize geçmeden önce bir ön görüşme gerçekleştiriyor, nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Gelin saçınızı ve makyajınızı kararlaştırdıysanız, model fikirleriyle ilgili konuşuyoruz. Eğer aklınızda herhangi bir saç ve makyaj yoksa, tecrübelerimizi kullanarak size en çok uyan tasarımları öneriyoruz. Bunu yaparken gelinliğiniz, düğün konseptiniz ve düğün mekanınız gibi kriterlere önem veriyoruz. Kusursuz bir gelin olmanız için her detayın üstünde duruyor, tamamen uyumlu görünmenizi sağlıyoruz. Tarzınızı ve zevklerinizi en iyi şekilde yansıtacağız!

Özel günlerde ve çeşitli dönemlerde yaptığımız kampanyalar sayesinde gelin saçı ve makyajını size çok uygun fiyatlarla sunma şansı sağlıyoruz. Yaptığımız indirimler ile hem mutluluğunuza hem de cebinize hitap ediyoruz.

Eğer bu imkanlardan yararlanmak ve düğün hazırlığınız için keyifli bir ortam oluşturduğumuz salonumuzu tercih etmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

 • Adres:

  Soğuksu, Kazım Karabekir Cd. Aktas Apt 23/5, 07030 Muratpaşa/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.