Trendy Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sorumlusu

Trendy Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Trendy Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Trendy Kuaför Sık Sorulan Sorular

Trendy Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Trendy Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Trendy Kuaför düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Trendy Kuaför düğün günü 15 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Trendy Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Trendy Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, ağda, el / ayak masaj, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Trendy Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Trendy Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.


Trendy Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Trendy Kuaför ile 2 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Trendy Kuaför Hakkında

Profesyonelce yapılmış bir saç ve makyaj düğün gününüzde güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli unsurlardan biridir. Biz Trendy Kuaför Antalya olarak düğün gününüzde size her anlamda kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunarak, düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ön plana çıkarıyoruz.

Gelin hazırlıkları esnasında gelinlerin tatlı telaşları içinde onlarla iyi iletişim kurmak oldukça önemlidir. Bu nedenle biz Trendy Kuaför olarak size düğün telaşınız içinde rahatlayacağınız bir ortam sunuyor ve hayalinizde ulaşmak istediğiniz görüntüyü detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından öğrendiğimiz bu bilgiler doğrultusunda sizin hayallerinizin ötesine geçmek için çalışmalarımıza başlıyoruz.

Gelin saçınızın gelinliğinize, yüz şeklinize ve düğün mekanınıza uygun olması oldukça önemlidir. Tüm bu faktörleri dikkatli bir şekilde analiz ederek, size en uygun saç modelini belirliyoruz. Düğün gününüzde fark yaratan bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz kesimden boyamaya kadar size kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde olabildiğince organik içerikli ve kaliteli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede saçlarınızı yıpratmadan, uyguladığımız her işlemde en iyi sonuçlara ulaşabiliyoruz. Gelin saçınızın düğün gününüzün en coşkulu anlarında bile bozulmasına izin vermiyoruz. Bunun içinde saç modelinize göre tokalarla güçlü bir şekilde tutturuyor ve kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde yüz hatlarınızı, gelinliğinizi, gelin saçınızı ve düğün konseptinizi göz önünde bulundurarak size en uygun makyajı tasarlıyoruz. Makyaj bazı uygulamanızdan, göz makyajınıza kadar profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Makyajınızın düğün gününüz boyunca akmasına engel olmak için de, kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Trendy Kuaför Antalya gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz alanında uzman ekibimizle muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Şirinyalı Mh. İsmet Gökşen Cd. No.55 Muratpaşa/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Trendy Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.