Gelin Saçı ve Makyajı Antalya

Tam Kuaför

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Tam Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı o muhteşem gecede en güzel halinizle olmak istediğinizi biliyoruz. Tüm gecenizde ışık saçabilmeniz için kendinizi güzel hissetmeniz oldukça önemli. Bunun için gelin saçı ve makyajınızın yeri de büyük. Biz Tam Kuaför Antalya’da siz düğün gününüzde ışıldayın diye 5 yılı aşkın tecrübemizi, işimize duyduğumuz aşkla birleştirdik ve en kaliteli ürünlerle donattığımız salonumuzda sizi bekliyoruz. Dilerseniz size sağlayacağımız hizmetlerden kısaca bahsedelim:

Tüm davetlilerinizle sizi ağırlayabileceğimiz modern tasarımlı geniş bir salona sahibiz. Salonumuzda sadece kalitesine güvendiğimiz, profesyonel saç ve makyaj ürünlerini kullanıyoruz. Salonun ve ürünlerin yanında, kuaförleriyle olan iletişimin kadınlar için ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Size güler yüzlü personellerimizle, rahat edeceğiniz bir ortam sağlıyoruz. Her aşamada önce sizi dinliyor, sizin hayallerinizdeki görüntüye ulaşana kadar titizlikle çalışıyoruz.

Öncelikle gelin saçınızın yüz hatlarınıza, gelinliğinize ve hatta düğün mekanınıza uygun olmasına özen gösteriyoruz. Sizin için en uygun modeli beraber kararlaştırdıktan sonra, saçınızın düğününüzde doyasıya eğlendikten sonra bile bozulmaması için modelde ve sabitleyici ürünlerde çok hassas davranıyoruz. Saçlarınızın doğal bir görüntüye sahip olmasına da çok önem veriyoruz. Akıp giden su dalgaları, ipeksi dağınık topuzlarla sizi natürel ve şık bir görüntüye ulaştırıyoruz. Saçlarınızı yaparken çeşitli aksesuarlar kullanmayı da çok seviyoruz. Minik parıltılı taşlar, küçük çiçekler saçınıza bambaşka bir hava katıyor.

Gelin saçınızı tam içinize sinecek şekilde hazırladıktan sonra makyaja geçiyoruz. Makyajınızın da yine yüz hatlarınıza, saçınıza ve gelinliğinize uygun olmasına önem veriyoruz. Makyajınızdan önce kaliteli baz ürünleri kullanarak makyajınızın hem yüzünüzde pürüzsüz bir şekilde durmasını, hem de kalıcı olmasını sağlıyoruz. Kalıcılığı yüksek ürünler kullanarak da düğününüz boyunca kusursuz görünmenizi sağlıyoruz.

Düğününüzde hayallerinizdeki görüntüye kavuşmak istiyorsanız, Tam Kuaför Antalya gelin saçı makyajı için doğru adres. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Şirinyalı Mah. 1544.Sok Demiray Apt. No:4/1 Muratpaşa Antalya

  • Haritadaki Konumu

    Tam Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.