Sevcan Kuaför

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Sevcan Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Sevcan Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sevcan Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sevcan Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Sevcan Kuaför Hakkında

Düğün gününüzde profesyonel ellerde iyi yapılmış bir saç ve makyaj, kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaran ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli unsurdur. Biz Sevcan Kuaför Antalya olarak düğün gününüzde size sunduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmetlerle ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarıyor, düğün gününüzde güzelliğinizle göz kamaştırmanızı sağlıyoruz.

Biz profesyonel ve işini aşkla yapan bir ekibimiz. Kuaförlüğü mesleğimiz olarak değil sanatımız olarak görüyoruz. Zevk sahibi bir bakış açısıyla kesim, renklendirme, şekillendirme ve makyaj konusunda size fark yaratan bir hizmet sunuyoruz.

Güzellik alanında profesyonel dokunuşların yanında kullanılan ürünlerin kalitesi de kusursuz sonuçlara ulaşmak için oldukça önemlidir. Bu nedenle salonumuzda kullandığımız ürünler ve ekipmanlar konusunda oldukça titiz davranıyoruz. Salonumuzda uyguladığımız her işlemde sadece en güvendiğimiz dünya marklarının ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınıza yaptığımız işlemlerde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanıyor, saçlarınızın yıpranmasına izin vermiyoruz. Salonumuzda kullandığımız ekipmanları da son teknolojik gelişmelere iyi bir şekilde adapte olarak yeniliyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklara başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında sizin hayallerinizin bile ötesinde bir güzelliğe ulaşmanız için özenle çalışıyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı tasarlarken sizin görüşlerinizin yanında profesyonel bir bakış açısıyla yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı, konseptinizi iyi bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde bir bütün olarak uyumlu bir görüntü yakalamayı hedefliyoruz.

Salonumuzda düğün gününüzde bakımlı el ve ayaklara sahip olmanız için manikür ve pedikür hizmeti de sunuyoruz. Bu profesyonel hizmetlerimizle öncelikle hijyen konusunda oldukça titiz davrandığımızı belirtmek istiyoruz.

Siz de düğün gününüzde özenle hazırlanmış güzelliğinizle tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Sevcan Kuaför Antalya gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Sinan Mah. 1251 Sok. Duygulu Apt. 28/C Muratpaşa/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.