Salon Servet Çelik

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Salon Servet Çelik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Salon Servet Çelik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Servet Çelik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Servet Çelik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Salon Servet Çelik Hakkında

Güzelliğinizi başta eşiniz olmak üzere tüm sevdiklerinize en iyi şekilde göstermek ister misiniz? Hem de düğününüzde! Cevabınız “Evet” ise Servet Çelik Kuaför ile tanışmanın tam zamanı. Deneyimlerimiz ve sizi ayrıcalıklı hissettireceğimiz birçok imkânımız ile yanınızda olmak istiyoruz. Bu özel güne, en az sizin kadar özel bir salonda hazırlanmaya ne dersiniz?

Gelin saçının ve makyajının oldukça önemli, zor ve dikkat edilmesi gereken bir konu olduğunu düşünüyoruz. Saatler süren bu süreci en iyi şekilde atlatmak için titizlikle çalışıyor, her işlemimizde beğeninizi sağlamayı ve içinizin rahat olmasını amaçlıyoruz. Düğün gününüzde toplamda 10 kişilik bir ekip ile hizmet veriyoruz. Bu da tüm hizmetlerimizi eksiksiz ve hızlı bir şekilde sunabilmemizi sağlıyor. Yaşadığınız stres ve heyecanın farkındayız. Ancak tecrübelerimize güvenin! Bugüne kadar sayısız gelin adayını salonumuzda ağırladık! Gelin, bir sonraki siz olun!

Uzun zamandır birlikte çalıştığımız uzman bir kadromuz bu özel gününüzde kusursuz bir hizmet vermek için sabırsızlanıyor. Yıllardır bu sektörün içinde olan, tecrübe ve bilgi birikimleriyle bizi tercih eden gelin adaylarımızın devamlı memnuniyetini sağlayan çalışanlarımız sayesinde siz de buradan mutlu bir şekilde uğurlanacaksınız.

Kullandığımız tüm güzellik ürünlerinin ve makyaj malzemelerinin en yeni ve en iyi markalar olduğunu söylemek istiyoruz. Hijyeninden bir saniye bile şüphe etmeyecek, işlemlerimizdeki profesyonelliği hissedeceksiniz.

Saç ve makyaj hizmetinin yanı sıra güzelliğinizi tüm detaylarda yaşatmak için takma tırnak, manikür, pedikür ve ağda gibi işlemlerimizi de gelin adaylarımıza uygulayabiliyoruz. Servet Çelik gelini olmanın farkını her ayrıntıda hissetmenizi ve hissettirmenizi sağlamak için titizlikle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Artık düğününüze hazırsınız! Sevdiklerinizi büyülemek ve hafızalarında uzun süre yer etmek için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Servet Çelik Kuaför Antalya’nın en güzel gelinlerini ağırlamak için sabırsızlanıyor!

İletişim

 • Adres:

  Yeşilbahçe mah. 1450 sok lale apt. 17/A Muratpaşa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.