Meriç Karslı Hair Saloon

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Meriç Karslı Hair Saloon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Meriç Karslı Hair Saloon Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Meriç Karslı Hair Saloon Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Meriç Karslı Hair Saloon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Meriç Karslı Hair Saloon Hakkında

Güzelliğinizi ortaya çıkaracak en önemli detaylardan biri şüphesiz ki iyi yapılmış bir saç ve makyajdır. Bu nedenle müstakbel eşinizle “sonsuza kadar evet” diyeceğiniz o çok özel düğün gününüzde güzelliğinizle ışık saçmanız için sizi Meriç Karslı Kuaför’e davet ediyoruz.

Biz Meriç Karslı Hair Saloon olarak size her zaman en kaliteli hizmeti sunabilmek için salonumuzda sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleri ile çalışıyoruz. Son moda trenlerine uyarak ve kuaför alanında kullanılan son teknolojik gelişmelere iyi bir şekilde adapte olarak, kendimizi sektörde daha ileri taşımak için devamlı olarak çalışıyoruz.

Gelin saçı hazırlıklarınıza geçmeden önce ekimizle beraber sizin gelin saçınızla ilgili tüm istek ve beklentilerinizi detaylıca öğreniyoruz. Ardından hazırlıklarınızın her aşamasında edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda hareket edip, sizi her detayıyla içinize sinecek bir görüntüye ulaştırıyoruz. Saçlarınızda kesimden renklendirmeye kadar her alanda profesyonel ve kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Saçlarınıza yaptığımız her uygulamada olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde saçlarınızın doğal ışıltısını korumasını sağlıyoruz. Kısa saçlı gelinlerimiz düğünlerinde uzun saç kullanmak isterlerse doğal görünümlü mikrokaynak uygulaması da yapıyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra makyajınız için hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızı yapmaya başlamadan önce yüz şeklinizi, gelinliğinizi, saç modelinizi ve tarzınızı iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun makyajı tasarlıyoruz. Makyajınıza kaliteli biz baz uygulamasıyla, gözenek görünümünüzü azaltarak başlıyoruz. Bu uygulamayla makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz görünmesini sağlıyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek kaliteli makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca koruyabiliyorsunuz.

Siz de Meriç Karslı Hair Saloon’un profesyonel ekibiyle düğün gününüzde güzelliğinizle ışıldamak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Meriç Karslı Hair Saloon Antalya gelin saçı makyajı fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Fener, Bülent Ecevit Blv. No:21/2, 07160 Muratpaşa/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.