Lotus Kuaför

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Lotus Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Lotus Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Lotus Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Lotus Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Lotus Kuaför Hakkında

Hayatınızın ne güzel günü yaklaşıyor ve siz de bunun için en özel hazırlığı yapmak istiyorsunuz biliyoruz. Çünkü şimdiye dek sayısız gelinimizle bir araya geldik ve heyecanlarını paylaşarak onlar hakkında çok şey öğrendik. Her birinin yeri bizim için ayrıydı ve hepsinin o güne özgü ortak yanlarını görüp endişe ve heyecanlarını birebir gözlemledik. Yılların tecrübesi ve deneyimine sahip bir ekip olarak kendinizi bize emanet etmek isterseniz muhteşem bir sonuç alacağımıza eminiz.

Yıllardır severek işlettiğimiz salonumuz Lotus Kuaför Antalya’nın Muratpaşa semtinde bulunuyor ve buraya başta bölgemiz olmak üzere şehrin her yerinden gelinlerimiz bizi tercih edip geliyorlar. Alanında uzman ve işinin ehli bir ekiple birlikte çalışıyor, gelinlerimizin tüm isteklerini eksiksiz yerine getirip onlara güler yüzlülük ve samimiyetle yaklaşıyoruz. Bu sayede günlerini eğlenceli bir atmosferde stressiz bir şekilde hazırlanmakla geçirebiliyorlar.

Gelinlerimizi hazırlamadan önce gelinlik modellerine, düğün mekanlarına, konsepte ve mevsim şartlarına dahi dikkat ediyoruz. Saç tasarımı için diledikleri bir model varsa aynen yapabildiğimiz gibi son modaya uygun en güncel modellerden de kendi fikirlerimizi veriyoruz. Tesettürlü gelinlerimize de hitap edebiliyor, onlara özel olarak ayırdığımız tesettür katında işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Türban tasarımlarında tıpkı saçta olduğu gibi hatta biraz daha büyük önemle gelinlik modeline uygun olmasına çok özen gösteriyoruz.

Görünümü tamamlayan ve son dokunuşu yapan işlem kesinlikle makyajdır, biz de en kaliteli markaların en iyi ürünleri kullanarak gelinlerimizin güzelliğini ortaya çıkarıyoruz. Gelinimizin yanında dilerse ailesi ve arkadaşlarından birkaç kişiyi daha ağırlayabiliyoruz. Randevu alırken belirtildiği sürece biz de programımızı buna göre ayarlayabiliriz.

Kısacası Antalya Lotus Kuaför olarak düğün, nişan merasimi ve kın gecesi için gelinlerin ihtiyaç duyabileceği her şeyi onlara sağlıyoruz. Fiyatlar ve hizmet detaylarıyla ilgili bilgi almak için sadece yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Fener Mahallesi 1964 Sokak F.Avcıoğlu Sitesi. Villa:2 No:10/D

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.