Kuaför Osman Yılmaz

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Kuaför Osman Yılmaz Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Kuaför Osman Yılmaz Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Osman Yılmaz Sık Sorulan Sorular

Kuaför Osman Yılmaz gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Osman Yılmaz gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kuaför Osman Yılmaz gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Osman Yılmaz gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Osman Yılmaz şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Osman Yılmaz şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Osman Yılmaz ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Osman Yılmaz ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Osman Yılmaz Hakkında

Antalya’da gelin saçınızı ve makyajınızı yaparken istek ve ihtiyaçlarınızı önemseyen, beklentilerinizi de en iyi şekilde yerine getiren bir kuaför arayışındaysanız Kuaför Osman Yılmaz doğru bir tercih olacaktır!

Farklı bakış açımız ve yaratıcılığımız bizi Antalya Muratpaşa kuaförlerinden ayıran en önemli özelliğimiz! Bunu salonumuzda, giyimimizde, tarzımızda ve gelin adaylarımızın saç ve makyajlarında görebiliyorsunuz. Özgünlüğümüz ile hayatınızın en özel gününde kendinizi dilediğiniz gibi yansıtabilirsiniz.

Saç modelleri için öncelikle çiftlerimizin isteklerini öğreniyoruz. Nasıl bir gelin olmak istiyorsanız, saç modelinizi ona göre öneriyoruz. Dikkat çekici, gösterişli, sade ya da doğal bir görünüme göre dalgalı, at kuyruklu, örgülü ve bunun gibi pek çok farklı modeli tercih edebiliyorsunuz. Bilgi birikimlerimiz ve deneyimlerimizi en iyi şekilde kullanacak, tepeden tırnağa uyumlu bir gelin olmanızı sağlayacağız.

Gelin makyajınız için ise sadeliği ön planda tutuyoruz. Doğal güzelliğinizi ön plana çıkarırken göz kamaştırmanızı da ihmal etmiyoruz. Göz renginizi ve yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak renkte, tonda ve tarzda bir makyaj uygulaması ile hayallerinizdeki gelin olacaksınız.

Salonumuzda kullandığımız tüm güzellik ürünlerinin ve makyaj malzemelerinin hijyen ve kalite açısından onaylı olduklarını belirtmek istiyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz.

Saç ve makyajınız dışında düğün gününüzde ihtiyacınız olan manikür, pedikür, takma tırnak ya da takma kirpik gibi hizmetleri de profesyonel bir şekilde sunacağımızdan emin olabilirsiniz. A’dan Z’ye kusursuz olmanızı ve hayatınızın en özel gününde benzersiz bir gelin olmanızı amaçlıyoruz.

Yıllar boyunca unutamayacağınız bugünde Kuaför Osman Yılmaz kalitesini tercih etmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

  • Adres:

    Fener, Falez Cd. Afşin Apt. No:22, 07160 Muratpaşa/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.