Kuaför Leyla

E-posta Gönder

 • Gazipaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Kuaför Leyla Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Leyla Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Leyla Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Leyla Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Leyla Hakkında

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız özel günlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu değerli anlarda kusursuz bir güzelliğe sahip olmak istediğinizi de... İşte tam da bu noktada Antalya Gazipaşa’da yer alan Kuaför Leyla ekibi olarak, siz değerli gelin adaylarımıza birbirinden güzel hizmetler hazırladık. İşini çok seven ve her koşulda güler yüzünden ödün vermeyen ekimizle ihtiyaçlarınızı iyi analiz ediyor ve size uygun çözümlerimizle beklentilerinizi karşılamayı amaçlıyoruz.

Hizmete uzun yıllar önce başlamış olsak da ilk günkü heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmedik. Bununla birlikte kendimizi geliştirmeyi, hizmet kalitemizi üst seviyeye çıkarmayı amaçladık. Yenilen trendleri yakından takip edip aldığımız eğitimlerle müşterilerimizin salonumuzdan memnun bir şekilde ayrılmalarını sağladık. Şimdi sıra geldi sizin hayallerinize dokunmaya!

Sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurup bize ulaştığınızda aklınızdaki soruları yanıtlayıp hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Gelinlik modeliniz, düğüne dair detaylar, ilginizi çeken gelin saçı ve makyajlarıyla konuşmalar yapacağımız bu ön görüşmeye katılmanız oldukça önemli. Tarzınızı ve isteklerinizi değerlendirdikten sonra size uygun olan saç ve makyaj uygulamalarından örnekler gösteriyoruz. Seçim aşaması son bulduğunda eğer imaj değişikliğine veya boya, kesim gibi işlemlere ihtiyacınız olursa, onları hayata geçiriyoruz. Bu arada salonumuzda tesettür tasarımı yaptığımızı da söyleyelim.

Cilt sağlığınıza önem veren bir ekip olarak her zaman dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanıyoruz. Cilt kusurlarınızı doğru bir şekilde analiz ediyor, kapama aşamasında en doğru teknikleri tercih ediyoruz. Bakışlarınızı ön plana çıkaracak far ve maskaralar kullanıyoruz. Makyajınızın organizasyon boyunca ilk görünümünü koruması için sabitleyici spreylerden yardım aldığımızı da belirtelim. Antalya gelin saçı ve makyajı hizmeti veren Kuaför Leyla hakkında daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Gazi Mah. Mehmet Fahri Leylek Cad. Gazipaşa/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.